Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Kullanıcı afiş sistemi

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Kullanıcı afiş sistemi 2.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
teşekkürler gayet başarılı bir eklenti merak ettiğim 1 kullanıcıya 1 den fazla rank ekleme şansımız var mı misal
Rank 1 Üye
Rank 2 Destek Çi
Rank 3 Güvenilir

Bu şekilde alt alta ekleme gibi bir olanak var mı bu eklenti ile ?

teşekkürler gayet başarılı bir eklenti merak ettiğim 1 kullanıcıya 1 den fazla rank ekleme şansımız var mı misal
Rank 1 Üye
Rank 2 Destek Çi
Rank 3 Güvenilir

Bu şekilde alt alta ekleme gibi bir olanak var mı bu eklenti ile ?
Admincp >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Kayıtlı kullanıcı seçenekleri >> Ranks istifine izin ver >> Tikini etkinleştirdiğinizde kullanıcının ekli olduğu tüm kullanıcı gruplarının ranksları listelenecektir.

Admincp >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Kayıtlı kullanıcı seçenekleri >> Ranks istifine izin ver >> Tikini etkinleştirdiğinizde kullanıcının ekli olduğu tüm kullanıcı gruplarının ranksları listelenecektir.
şunu anladım doğrumu anlamışım sormak istedim kullanıcı gurubu üye gurubu deneyimli grup şeklinde gurupları açıp daha sonra o gruplara rankları ekleyecegim daha sonra kullanıcıyı o üye guruplarına alıcam dogurumudur

Aynen budur ?

Ama bunu belli kriterlerde sistem otomatik olarak yapsın derseniz XenForo terfi sisemi kullanarak yapa bilirsiniz:

afişlerde göstermek için özel kullanıcı alanlarında
1.png
tanımladım daha sonra

2.png
burada class adina ne yazmalıyım
şöyle gözüküyor
3.png
amacım bunu adapte edebilmek ?

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    50.5 KB · Görüntüleme: 6
Bu eklenti ile istediğini şeyin bir biri ile hiç alakası yoktur ne yazık ki. Bu eklenti sadece kullanıcının bulunduğu kullanıcı gruplarının vurgulayan bannerlar eklemek içindir.
Özel kullanıcı lanları için en iyi anlatım şu video ve makalede bulacaksınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.