Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Resimli 🖼️ öne çıkan konular

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Resimli 🖼️ öne çıkan konular 3.0.11

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Resimli one cikan konular - Forumdan öne çıkarmak istediğiniz konuları belirtin ve onlar için bir arka plan resmi atayın.

[XenGenTr] Öne çıkan resimli konular
Xenforo 2 için hazırladığım bu eklenti ile forumdan konularınız öne çıkararak gösterim yapabilirsiniz.​
Eklenti tamamen Türkçe olarak yazılmıştır. Artık xf.com paylaşmayacağım için eklentilerimi Tamamen Türkçe olarak yazdığımı bilmenizi isterim.​

Eklenti özellikleri,
  • İzinler
    • İstenilen kullanıcı grubu görebilir/Göremez
    • İstenilen kulllanıcı grubu konuyu öne...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

aman abiler benim gibi 2.1 kullanım eklentinin yeni sürümü çıkmış güncelleyim demeyin. bu eklenti 2.2 için. eklentiyi güncelledim. konuların içinde konuyu öne çıkar seçeneği kayboldu. mecburen eklentiyi komple kaldırım 3.0.8 i kurdum.öne çıkardığım onlarca ileti de gitmiş oldu.

gözümden kaçmış 2.2 için olduğu.siz gözden kaçırmayın.

konuya gırdıgınızde zaten önek ve acıklamada
1595767991460.png
dıkatlı olmada fayda var

Bir de tekrar güncellenirse öne çıkan resimli konuları tarihe göre listelemenin yanında istenen sırada da gösterme opsiyonu eklenebilir eTiKeT™ eTiKeT™

Halis Halis selam bu öne çıkan konularda background hep beyaz oluyor onu nereden değişebiliyoruz arkaplan renklerini değiştim ancak hala beyaz görünüyor

Halis Halis farklı temada yine sıkıntı oldu resmi yarım gösteriyor bunun yanında resmin üzerinde yazan yazı rengini nasıl değiştirebiliriz ?

one cıkan konular.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.