Foruma ho┼č geldin, Ziyaret├ži

Forum i├žeri─čine ve t├╝m hizmetlerimize eri┼čim sa─člamak i├žin foruma kay─▒t olmal─▒ ya da giri┼č yapmal─▒s─▒n─▒z. Foruma ├╝ye olmak tamamen ├╝cretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak i├žin, profilinizi telefon numaran─▒z ­čô▒ ile do─črulay─▒n ve daha ayr─▒cal─▒kl─▒ olun ­čśë
    Daha fazla bilgi!

Duyuru SMS­čô▒Profil do─črulama sistemi hakk─▒nda detayl─▒ bilgi

eTiKeTÔäó

value="{XGT}"
Y├Ânetici
XGT Master
XGT Onayl─▒
Kat─▒l─▒m
4 Ara 2016
Web sitesi
xenforo.gen.tr
  • ─░statistikte sabit
Merhaba de─čerli arkada┼člar;

Forumumuzda art─▒k SMS sistemi sayesinde telefon numaras─▒ do─črulama sistemi kullan─▒lacakt─▒r.

Hedeflerimiz nedir, neden b├Âyle bir uygulamaya ge├žildi ?
* Kullan─▒c─▒lar─▒ daha kaliteli ve nitelikli olarak se├žmek ve bu sayede t├╝m yap─▒land─▒rmaya bu kaliteyi yans─▒tmak.​
* Onaylanm─▒┼č, ger├žek kullan─▒c─▒lara daha ├žok zaman ay─▒rmak! onays─▒z kullan─▒c─▒lar─▒n k─▒s─▒tlamalar─▒ nedeni ile daha az konu, cevap d├Âng├╝s├╝ olu┼čacakt─▒r.​
* Onaylam─▒┼č olan kullan─▒c─▒lar─▒n payla┼č─▒mlardan daha fazla yararlanmas─▒.​
* T├╝rkiyede ya┼čayan ve forumdan yararlanan kullan─▒c─▒lar─▒n belirginli─či ile ger├žek anlamda T├╝rk├že destek forum niteli─čini onlara sunmak.​
* Forum kurallar─▒na ayk─▒r─▒ davran─▒┼člar ile kaliteli, kal─▒c─▒ kullan─▒c─▒lar─▒n huzurunu, forum kalitesini bozanlar─▒n bir nebze de olsa ├Ân├╝ne ge├žmek.​

E─čer onaylamasam ne olur ?
* Elbette sizde forumdan yararlana bilir, ├že┼čitli i├žeriklerden faydalana bilirsiniz. Ancak a┼ča─č─▒daki listede bulunan k─▒s─▒tlamalara tabi tutulacaks─▒n─▒z.​

Onaylanm─▒┼č kullan─▒c─▒ izinleri

Yetki alan─▒Limiti
­čžż G├╝nl├╝k konu a├žma limitiÔťů Limitsiz
­čžż G├╝nl├╝k cevap yazma limitiÔťů Limitsiz
­čôą G├╝nl├╝k dosya indirme limitiÔťů 20 Dosya
­čľŐ´ŞĆ ─░mza kullan─▒m─▒Ôťů Var
­čôČ DM Kullan─▒m─▒Ôťů S─▒n─▒rs─▒z kullan─▒m
­čźé Profil mesajlar─▒Ôťů S─▒n─▒rs─▒z kullan─▒m
­čĺ▓ Ticari konularÔťů Limitsiz
­čŤĺ ├ťr├╝n sat─▒n alma i┼člemiÔťů Sat─▒n alma yapa bilir
Ôťů Onaylanm─▒┼č kullan─▒c─▒ ikonuÔťů Var

Onaylanmam─▒┼č kullan─▒c─▒ izinleri

Yetki alan─▒Limiti
­čžż G├╝nl├╝k konu a├žma limitiÔŁŚ1 Konu
­čžż G├╝nl├╝k cevap yazma limitiÔŁŚ1 Mesaj
­čôą G├╝nl├╝k dosya indirme limitiÔŁŚ1 Dosya
­čľŐ´ŞĆ ─░mza kullan─▒m─▒ÔŁŚYok
­čôČ DM Kullan─▒m─▒ÔŁŚYazamaz, g├Âremez
­čźé Profil mesajlar─▒ÔŁŚYazamaz, g├Âremez
­čĺ▓ Ticari konularÔŁŚYok
­čŤĺ ├ťr├╝n sat─▒n alma i┼člemiÔŁŚSat─▒n alma yapamaz
Ôťů Onaylanm─▒┼č kullan─▒c─▒ ikonuÔŁŚYok

E─čer ├╝yelik ile ilgili sorunlar─▒n─▒z var ise yada y├Âneticilere ula┼čmak istiyorsan─▒z l├╝tfen altta bulunan alandan konu olu┼čturunuz.

Yurt d─▒┼č─▒nda ya┼čayan T├╝rk yada T├╝rk devletlerinden kullan─▒c─▒lar─▒m─▒z da a┼ča─č─▒daki ba─člant─▒dan konu a├žarak bilgi verirseler gerekli yetkilendirme onlar i├žinde yap─▒lacakt─▒r.

­čöŚ Kullan─▒c─▒ kay─▒t sorunlar─▒ & Y├Âneticileri bilgilendir

Son g├╝ncelleme: 21.10.2021
Onaylanmam─▒┼č kullan─▒c─▒ ├╝r├╝n sat─▒n alamaz.
Son g├╝ncelleme: 22.10.2021
Onaylanmam─▒┼č kullan─▒c─▒ ticari konu olu┼čturmaz.

SMS Do─črulamas─▒ nas─▒l yap─▒l─▒r ?

Son d├╝zenleme:

Tevfik

xFanatik
XGT Onayl─▒
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
14 ┼×ub 2019
Uzun zamand─▒r kulland─▒─č─▒m eklentidir abi, xengentr de g├Ârmek beni mutlu etti.

Marka tescilim vard─▒, ben de sms'ler direkt marka ismimle gidiyor ya beni bir mutlu ediyor ki :D

Abi bir de, https://xenforo.gen.tr/hesap/sms-confirmation bu alanda sol tarafta fa iconu g├Âr├╝n├╝yor siz de, ben profilime t─▒klad─▒─č─▒mda yukar─▒dan sms do─črulama yapt─▒─č─▒mda kendi sitemde, gidiyor maalesef t├╝m fa iconlar─▒. Onu nas─▒l d├╝zeltebilirim.

Yeniden hay─▒rl─▒ olsun xengentr ailesi
Sayg─▒lar─▒mla.

eTiKeTÔäó

value="{XGT}"
Y├Ânetici
XGT Master
XGT Onayl─▒
Kat─▒l─▒m
4 Ara 2016
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Eklentiye entegre ettim, g├╝ncelledi─čimde o sorunda kurtulacaks─▒n ;) ve elbette isim ile gelmesi g├╝zel oluyordur :D bizim ┼ču an ticari bir kurum de─čiliz ne yaz─▒k ki ama ilerde ne olur bakal─▒m ;)

Tevfik

xFanatik
XGT Onayl─▒
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
14 ┼×ub 2019
Eklentiye entegre ettim, g├╝ncelledi─čimde o sorunda kurtulacaks─▒n ;) ve elbette isim ile gelmesi g├╝zel oluyordur :D bizim ┼ču an ticari bir kurum de─čiliz ne yaz─▒k ki ama ilerde ne olur bakal─▒m ;)

Abi ben Selim'in eklentiyi kullan─▒yorum, ayn─▒ eklenti de─čil mi? :) E─čer ayn─▒s─▒ ve g├╝ncellendiyse harika olur valla, bana ila├ž gibi gelir. :)

Garfield

XGT M├╝┼čterisi
XGT M├╝┼čterisi
XGT Onayl─▒
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
4 Nis 2020
Web sitesi
wmtr.net
uzun zamand─▒r forumlar─▒mda kulland─▒g─▒m bir eklenti, burada g├Ârmek g├╝zel hay─▒rl─▒ olsun.

HidddeNKinG

XGT M├╝┼čterisi
XGT M├╝┼čterisi
XGT Onayl─▒
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
17 Mar 2018
Bende kullan─▒yorum bunu e─čer g├╝ncel s├╝r├╝m├╝ geldi ise ├žok g├╝zel olur hocam. Ne zaman payla┼č─▒rs─▒n─▒z. Eski s├╝r├╝mde numara de─či┼čtirme se├žene─či yok ├žok k├Ât├╝ bir durumdu.

eTiKeTÔäó

value="{XGT}"
Y├Ânetici
XGT Master
XGT Onayl─▒
Kat─▒l─▒m
4 Ara 2016
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Arkada┼člar bahsetti─čim eklenti ikon sistemi i├žindi yani global ikon sistemine entegre ettim SMS ikonlar─▒n─▒. Numara de─či┼čtirme sorunun kas─▒t nedir ? ben bir sorun g├Ârmedim bu eklentide yada g├Âz├╝me ├žarpmad─▒.

Tevfik

xFanatik
XGT Onayl─▒
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
14 ┼×ub 2019
Abi bana ila├ž gibi gelecek olan ┼čey ikon g├Âr├╝n├╝m├╝ oraya t─▒klad─▒─č─▒mda t├╝m ikonlar gidiyor :) bana ila├ž olur.

Garfield

XGT M├╝┼čterisi
XGT M├╝┼čterisi
XGT Onayl─▒
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
4 Nis 2020
Web sitesi
wmtr.net
Arkada┼člar bahsetti─čim eklenti ikon sistemi i├žindi yani global ikon sistemine entegre ettim SMS ikonlar─▒n─▒. Numara de─či┼čtirme sorunun kas─▒t nedir ? ben bir sorun g├Ârmedim bu eklentide yada g├Âz├╝me ├žarpmad─▒.

numara de─či┼čtirme de bir sorun oldugunu bende sanm─▒yorum, ayarlarda kac kez ve hangi aral─▒kla de─či┼čtirebilir sekl─▒nde ayar─▒ var. o k─▒sm─▒ bi kontrol ets─▒n arkadas. @HidddeNKinG

Ekli dosyalar

• asdasd.JPG
    asdasd.JPG
    161.2 KB · G├Âr├╝nt├╝leme: 68

HidddeNKinG

XGT M├╝┼čterisi
XGT M├╝┼čterisi
XGT Onayl─▒
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
17 Mar 2018
numara de─či┼čtirme de bir sorun oldugunu bende sanm─▒yorum, ayarlarda kac kez ve hangi aral─▒kla de─či┼čtirebilir sekl─▒nde ayar─▒ var. o k─▒sm─▒ bi kontrol ets─▒n arkadas. @HidddeNKinG

Hocam bende b├Âyle bir ayar yok bende ki eski s├╝r├╝m m├╝ acaba? S├╝r├╝m 2.0 bende

Ekli dosyalar

• Screenshot (40).png
    Screenshot (40).png
    215.7 KB · G├Âr├╝nt├╝leme: 36

Forumdan daha fazla yararlanmak i├žin giri┼č yap─▒n yada ├╝ye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak i├žin giri┼č yap─▒n veya kay─▒t olun!

Kay─▒t ol

Forumda bir hesap olu┼čturmak tamamen ├╝cretsizdir.

┼×imdi kay─▒t ol
Giri┼č yap

E─čer bir hesab─▒n─▒z var ise l├╝tfen giri┼č yap─▒n

Giri┼č yap

Tema d├╝zenleyici

Tema ├Âzelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar