Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Duyuru SMS 📱 Profil doğrulama sistemi hakkında detaylı bilgi

Arkadaşlar bahsettiğim eklenti ikon sistemi içindi yani global ikon sistemine entegre ettim SMS ikonlarını. Numara değiştirme sorunun kasıt nedir ? ben bir sorun görmedim bu eklentide yada gözüme çarpmadı.

Hocam bu yeni bir eklenti değil o zaman öyle mi? Apocalypse hocamın eklentisinin aynısı mı?

Yurt dışı vatandaşları için sms dogrulama geçersiz mi .

Merhaba değerli arkadaşlar;

Forumumuzda artık SMS sistemi sayesinde telefon numarası doğrulama sistemi kullanılacaktır.

Hedeflerimiz nedir, neden böyle bir uygulamaya geçildi ?
* Kullanıcıları daha kaliteli ve nitelikli olarak seçmek ve bu sayede tüm yapılandırmaya bu kaliteyi yansıtmak.​
* Onaylanmış, gerçek kullanıcılara daha çok zaman ayırmak! onaysız kullanıcıların kısıtlamaları nedeni ile daha az konu, cevap döngüsü oluşacaktır.​
* Onaylamış olan kullanıcıların paylaşımlardan daha fazla yararlanması.​
* Türkiyede yaşayan ve forumdan yararlanan kullanıcıların belirginliği ile gerçek anlamda Türkçe destek forum niteliğini onlara sunmak.​
* Forum kurallarına aykırı davranışlar ile kaliteli, kalıcı kullanıcıların huzurunu, forum kalitesini bozanların bir nebze de olsa önüne geçmek.​

Eğer onaylamasam ne olur ?
* Elbette sizde forumdan yararlana bilir, çeşitli içeriklerden faydalana bilirsiniz. Ancak aşağıdaki listede bulunan kısıtlamalara tabi tutulacaksınız.​

Onaylanmış kullanıcı izinleri;

Yetki alanıLimiti
? Günlük konu açma limiti✅ Limitsiz
? Günlük cevap yazma limiti✅ Limitsiz
? Günlük dosya indirme limiti✅ 20 Dosya
?️ İmza kullanımı✅ Var
? DM Kullanımı✅ Sınırsız kullanım
? Profil mesajları✅ Sınırsız kullanım
✅ Onaylanmış kullanıcı ikonu✅ Var

Onaylanmamış kullanıcı izinleri;

Yetki alanıLimiti
? Günlük konu açma limiti❗1 Konu
? Günlük cevap yazma limiti❗1 Mesaj
? Günlük dosya indirme limiti❗1 Dosya
?️ İmza kullanımı❗Yok
? DM Kullanımı❗Yazamaz, göremez
? Profil mesajları❗Yazamaz, göremez
✅ Onaylanmış kullanıcı ikonu❗Yok

Son güncelleme : 28.03.2021

Eğer üyelik ile ilgili sorunlarınız var ise yada yöneticilere ulaşmak istiyorsanız lütfen altta bulunan alandan konu oluşturunuz.

(Sadece kayıtlı kullanıcılar içindir)
? Kullanıcı kayıt sorunları - Yöneticileri bilgilendir

SMS Doğrulaması nasıl yapılır ?
hemen onaylayalım abimm

bu eklentinin 2.1 sürümü için olanı varmı forumda bulamadım da

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.