Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Son incelemeler

Emeklerinize sağlık, hoş görünüyor :)
güzel tema öneririm
Merhaba bu eklentinin güncellenmesi gerekiyor.. Son paylaşılan konu tıklanmıyor chrome ve edge tarayıcılarında... Bunu scrooll şablonundan px değerlerini düzenleyerek hallediyoruz ama bu seferde mobilde sıkıntı çıkarıyor atlama zıplama yapıyor site tıklayacağımız yerlere tıklayamıyoruz.. Mümkünse bu konu ile ilgilenilsin.. Burada plus istatistik eklentisi kullanıldığı için o sorun burda görünmüyor ama genel bir xenforo istatistik ilk satır son konu tıklanamama sorunu var..
Geçici çözümler başka problemleri getiriyor
Bu güzel paylaşomların kendi lisanıızda olmasıanlaşılması açısından güzel.
r10'nun rank tasarımlarından yola çıkıp bunu da milletin kullanımına sunuyorsunuz. Aslında alışılmışın dışında birşeyler yapıp kullanıcılara paylaşırsanız daha çok teşekkür ve beğeni alırsınız.

Sonra Çoşkun böyle tasarımları gördüğün de bizden çaldınız ettiniz demeye başlıyor :D
Linux
Linux
Merhabalar hocam, amacım bir şeyleri ispatlamak değil. Sadece ihtiyacı olan kişilerin ihtiyacına cevap vermektir. Daha profesyonel ve özel şeyler olduğunda elbette ona göre bir tasarim yapılır. Harici olarak, bunu kullanan kişilerin sitelerini Coşkun Bey'in çok önemseyecegini düşünmüyorum. Zira Coşkun Bey'in önemseyecegi sitelerin de kendi grafik ekibi mevcuttur. :)

Onun dışında özel olarak destek verdiğim forum sitelerine özel tasarımlar yapıyorum. Bunlar hali hazırda ki tasarimlardir ve bunları ihtiyacı olan kişilere kullanım amaçlı sunuyorum.

Zira bu grafikleri bir çok forum kullanacak diye dağıtıyoruz. Herkes birbirine, sen benden mi çaldın diyecek. :)

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar