Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Teslimat ve İade Şartları

Son güncelleme : 31.01.2023

Teslimat ve İade Şartları

Tüm müşterilerimizin sözleşmeyi okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması ya da sözleşmeden haberdar olunmaması, sözleşmeyi ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Sözleşme listesi dönem dönem güncellenir ve müşteriler periyodik olarak sözleşme listesini gözden geçirmelidirler. XenGenTr olarak XenForo forum sahiplerine ücretli olarak eklenti, tema, kurulum, yazılım geçişi desteği vermekteyiz. Taraflar işbu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.

1. Lisan kapsamı

  1.a XenGenTr olarak yapılan temaların, eklentilerin başka yerlerde dağıtılması yasaktır. Tespit edildiği durumda XenGenTr üzerindeki hesabınız yasaklanır ve avukatlarımız tarafından hukuki süreç başlatılır.

  1.b XenGenTr isteği doğrultusunda hazırladığı web sitesine sitenin XenForo.Gen.Tr tarafından hazırlandığını belirleyici bir metin, logo, kendi sitesine link ekleme hakkına sahiptir. Ürünlerimiz XenGenTr lisansına sahiptir. Lisans hakları tamamen XenForo.Gen.Tr'ye aittir.

  1.c XenForo.Gen.Tr ürün satın aldığınız da yine XenGenTr üzerinden size bir customer hesabı tanımlanır ve tüm satın aldığınız dosyaları 1 yıl boyunca bu hesabınızdan indirmenizi ve ömür boyu kullanım hakınızı sağlar. Şifrelenmiş ürünlerde dosya indirme yapamazsınız. Şifreli dosya kurulumları XenForo.Gen.Tr ekibi tarafından yapılır.

2. Ödeme ve iadeler

  2.a XenGenTr ürün için önce ücretin tamamını peşin ister, ödeme yapılmadan Tema, eklenti ve diğer hizmetlerin teslimini kesinlikle yapmaz.

  2.b Satın alma işlemiden sonra, dijital ürün kullanıcıya teslim edildiği andan itibaren geri alınmaz yada değiştirilemez. Bu kural sadece diğital ürünler için geçerlidir, servis, destek işlemlerinde bu uygulanmaz.

  2.c Alınan hizmet dışındaki talepler ekstra fiyatlandırılır aksi takdirde alınan hizmetin dışında tarafımızca hiçbir şekilde işlem yapılmaz ve ücret iadesi yapılmaz.

3. Güvenlik

  3.a XenGenTr yapacak olduğu çalışmalarda sizden sunucu bilgilerinizi talep edebilir ve işlem bittiğinde sunucu bilgilerinizi değiştirmenizi ister. Aksi halde daha sonradan yaşanacak olumsuzluklardan XenGenTr kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  3.b XenGenTr tarafından yapılan yükleme işlemlerinde bilgiler ve dosyalar XenForo.Gen.Tr güvencesindedir. 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

4. Olası sorunlar

  4.a Müşteri ürünümüzü aldıktan sonra şayet kurulumu XenGenTr ekibine yaptırdı ise ve kendince daha sonradan ürünü düzenlemek isteyebilir ve bunu rahatlıkla yapabilir. Ancak müşteri tarafından dosyaların yanlışlıkla silinmesi ya da hasar görmesi XenGenTr‘nin sorumluluğu dışındadır. Böyle bir durumda eğer XenForo.Gen.Tr'den tekrar bir kurulum istenirse XenGenTr ekstra kurulum ücreti talebinde bulunabilir.

  4.b Xenforo.gen.tr ile müşteri arasında elektronik ticarete ilişkin oluşturulan Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi, elektronik ortamda 1 yıl süre ile saklanır. 1 yıl boyunca XenForo.gen.tr'de yaptığınız tüm alışverişlerle ilgili sözleşmelere/ürünlere lisanslarınız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sipariş Onaylama

  Ön Bilgilendirme Teslimat ve İade Şartlarını okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucuğu işaretlemenizin ardından “ödemeye devam et” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  XenForo.Gen.Tr ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz ya da başka bir konu olduğunda, foruma yazabilir veya Bize Ulaşın formunu kullanabilirsiniz.

Ürünlerinde Lisans Transferi

Lisans transferleri

  Satın alınan herhangi bir ürün lisansı başka bir kullanıcıya, kişiye, hesaba transfer edilemez.

  Lisanlı olarak görünen kullanıcı hesabının başkası tarafından kullanılamaz, tespit edilmesi durumda hesap askıya alınarak lisans hakkalı kalıcı olarak durdurulur.

xenForo.gen.tr bir XGT Yazılım ve Web hizmetleri kuruluşudur
 • Yayınlanan
  17 Eki 2021
 • Sayfa görüntüleme sayısı
  1.650

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.