Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Teslimat ve İade Şartları

Son güncelleme : 31.01.2023

Teslimat, iade ve domain değişim şartları

Tüm müşterilerimizin sözleşmeyi okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması ya da sözleşmeden haberdar olunmaması, sözleşmeyi ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Sözleşme listesi dönem dönem güncellenir ve müşteriler periyodik olarak sözleşme listesini gözden geçirmelidirler. XGT Yazılım ve Web hizmetleri olarak XenForo forum sahiplerine ücretli olarak eklenti, tema, kurulum, yazılım geçişi desteği vermekteyiz. Taraflar işbu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.

1. Lisans kapsamı

  1.a XGT Yazılım ve Web hizmetleri olarak yapılan temaların, eklentilerin başka yerlerde dağıtılması yasaktır. Tespit edildiği durumda XenGenTr üzerindeki hesabınız yasaklanır ve avukatlarımız tarafından hukuki süreç başlatılır.

  1.b XGT Yazılım ve Web hizmetleri isteği doğrultusunda hazırladığı web sitesine sitenin XenForo.Gen.Tr tarafından hazırlandığını belirleyici bir metin, logo, kendi sitesine link ekleme hakkına sahiptir. Ürünlerimiz XenGenTr lisansına sahiptir. Lisans hakları tamamen XenForo.Gen.Tr'ye aittir.

  1.c XGT Yazılım ve Web hizmetlerinden ürün satın aldığınız da yine XenGenTr üzerinden size bir customer hesabı tanımlanır ve tüm satın aldığınız dosyaları 1 yıl boyunca bu hesabınızdan indirmenizi ve ömür boyu kullanım hakınızı sağlar. Şifrelenmiş ürünlerde dosya indirme yapamazsınız. Şifreli dosya kurulumları XenForo.Gen.Tr ekibi tarafından yapılır.

2. Ödeme ve iadeler

  2.a XGT Yazılım ve Web hizmetleri ürün için önce ücretin tamamını peşin ister, ödeme yapılmadan Tema, eklenti ve diğer hizmetlerin teslimini kesinlikle yapmaz.

  2.b Satın alma işlemiden sonra, dijital ürün kullanıcıya teslim edildiği andan itibaren geri alınmaz yada değiştirilemez. Bu kural sadece diğital ürünler için geçerlidir, servis, destek işlemlerinde bu uygulanmaz.

  2.c Alınan hizmet dışındaki talepler ekstra fiyatlandırılır aksi takdirde alınan hizmetin dışında tarafımızca hiçbir şekilde işlem yapılmaz ve ücret iadesi yapılmaz.

3. Güvenlik

  3.a XGT Yazılım ve Web hizmetleri yapacak olduğu çalışmalarda sizden sunucu bilgilerinizi talep edebilir ve işlem bittiğinde sunucu bilgilerinizi değiştirmenizi ister. Aksi halde daha sonradan yaşanacak olumsuzluklardan XenGenTr kesinlikle sorumlu tutulamaz.

  3.b XGT Yazılım ve Web hizmetleri tarafından yapılan yükleme işlemlerinde bilgiler ve dosyalar XenForo.Gen.Tr güvencesindedir. 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

4. Olası sorunlar

  4.a Müşteri ürünümüzü aldıktan sonra şayet kurulumu XenGenTr ekibine yaptırdı ise ve kendince daha sonradan ürünü düzenlemek isteyebilir ve bunu rahatlıkla yapabilir. Ancak müşteri tarafından dosyaların yanlışlıkla silinmesi ya da hasar görmesi XenGenTr‘nin sorumluluğu dışındadır. Böyle bir durumda eğer XenForo.Gen.Tr'den tekrar bir kurulum istenirse XenGenTr ekstra kurulum ücreti talebinde bulunabilir.

  4.b Xenforo.gen.tr ile müşteri arasında elektronik ticarete ilişkin oluşturulan Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi, elektronik ortamda 1 yıl süre ile saklanır. 1 yıl boyunca XenForo.gen.tr'de yaptığınız tüm alışverişlerle ilgili sözleşmelere/ürünlere lisanslarınız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sipariş Onaylama

  Ön Bilgilendirme Teslimat ve İade Şartlarını okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucuğu işaretlemenizin ardından “ödemeye devam et” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  XenForo.Gen.Tr ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz ya da başka bir konu olduğunda, foruma yazabilir veya Bize Ulaşın formunu kullanabilirsiniz.

Domain değişimi

Domain değişim gereksinimleri

  Domain değişimi yapılabilmesi için aktif, güncelleme süresi dolmamış bir lisansa sahip olmalısınız. Eğer aktif bir lisansınız yok ise lisans güncelleme bedelini ödeyerek otomatik olarak lisans süreniz 1 yıl daha uzatabilirisiniz.

  Aktif bir lisansınız var ise ve ioncube ile şifrelenmiş bir ürüne sahipseniz 8$ dolar değerinde iconcube domain değişim ücreti gerektirir. Lisansınlarınızda bulunan ürün(ler) bu kapsamda olup, olmadığını öğrenmek için yöneticiler ile iletişim kurabilirsiniz.

  Eğer, aktif bir lisansınız var ise ve ioncube kullanılan bir ürüne sahip değilseniz, bir (1) yıl içinde 1(bir) defa ücretsiz domain değişimi talep edebilrisiniz.

Ürünlerinde Lisans Transferi

Lisans transferleri

  Satın alınan herhangi bir ürün lisansı başka bir kullanıcıya, kişiye, hesaba transfer edilemez.

  Lisanlı olarak görünen kullanıcı hesabının başkası tarafından kullanılamaz, tespit edilmesi durumda hesap askıya alınarak lisans hakları kalıcı olarak durdurulur.

xenForo.gen.tr bir XGT Yazılım ve Web hizmetleri kuruluşudur
 • Yayınlanan
  17 Ekim 2021
 • Sayfa görüntüleme sayısı
  4,653

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri