Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE

XF 2.2 Eklenti [MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE 2.2.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE - [MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE

Ekli dosyayı görüntüle 13403
[MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE
XenForo 2 için geliştirilmiş ve ücretiz olara dağıtıla bir eklentidir. Eklenti 16 adet özel parametre ile gizleme sistemini kullanabilirisiniz.​

Ekli dosyayı görüntüle 13402Hide sistemi desteklediği parametreler;

Kulüp üyeleri için özel gizli...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Merhabalar

Normal uyeler icin hide butonunda acilan listede sadece begen seceneginin cikmasini istiyorum.. Yani konu veya mesaj yazarken butonda sadece begeni olarak linki gizlemesini istiyorum.

Nasil bir ayar gerkli admincp de?

Versiyon 2.2.2 dir...

Tesekkurler..

Eklenti makalesinde Hide sistemi desteklediği parametreler; alanında bu özelliği göreceksiniz ;)

Eklenti makalesinde Hide sistemi desteklediği parametreler; alanında bu özelliği göreceksiniz ;)
Ustad bu aciklamadan inan bisey anlamadim.. 2 ay arasam bulamam. :) Yanlis anlama tam yolunu acikca yazsan bi zahmet..

Kolay gelsin..

eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE - [MMO] Hide Bb-Code Content System -TÜRKÇE

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
Merhabalar eklentiyi kurdum fakat ben konu sayısı ya da mesaj sayısına göre içerik açtırmayı düşünüyorum ama yapamıyorum özel bb kodlarına girdiğimde bütün değer giriş satırları kapalı hiç bir şekilde aktif olmuyor sürüm 2.2 iyi çalışmalar

Ustad bu aciklamadan inan bisey anlamadim.. 2 ay arasam bulamam. :) Yanlis anlama tam yolunu acikca yazsan bi zahmet..

Kolay gelsin..

Hide sistemi desteklediği parametreler;
Kulüp üyeleri için özel gizli içerik.
Gün sayısına göre özel gizli içerik.
Gruplar için özel gizli içerik.
Kayıtlı üyeler için özel gizli içerik.
Beğenme sayısına için özel gizli içerik.
Mesaj sayısına dayalı özel gizli içerik.
Belirli reaksiyon için özel gizli içerik.
Kullanıcı konuya yanıt verene kadar gizli içerik.
Kullanıcı konuya yanıt verene ve beğen seçeneği tıklayana kadar gizli içerik.
Kullanıcı konuya yanıt verene veya beğeni tıklamaya kadar özel gizli içerik.
Kaynak sayısıyla ilgili gizli metin (Yüklü bir kaynak yöneticisi eklentisi gereklidir, aksi takdirde bu BB kodunu devre dışı bırakın)
Kullanıcı beğeniye tıklayana kadar özel gizli içerik.
Kullanıcılar için özel gizli içerik.
Belirli kullanıcıların görüntülemesini yasaklayan özel gizli içerik.
Kullanıcı kimliğine göre özel gizli içerik.
Kimliğe göre belirli kullanıcıların görüntülemesini yasaklayan özel gizli içerik.

Merhabalar eklentiyi kurdum fakat ben konu sayısı ya da mesaj sayısına göre içerik açtırmayı düşünüyorum ama yapamıyorum özel bb kodlarına girdiğimde bütün değer giriş satırları kapalı hiç bir şekilde aktif olmuyor sürüm 2.2 iyi çalışmalar

Bu eklenti konu yada mesaj sayısı gibi sayısal veriler ile konu yada mesaj yazma yetkileri için kullanılamaz. Bu eklenti sadece içeriği yukarıdaki parametreler sağlanması şartı ile gizler, açar.

Fotografdaki kirmizi alan gibi yapmak istiyorum normal userler icin eTiKeT™ eTiKeT™ ustad.. Sedece bunu secicek ve hide butonuna tikladigi zaman bu acilacak..

kolay gelsin..
Naamloos.png

Admincp -> BBkodu ve içerik -> BB kod buton yöneticisi -> ilgili editerü seçerek istediğiniz butonu ekleye bilirsiniz. Tabi hide sistem kurulu olmalı! bu sayede sadece istediğiniz butonu seçerek editöre sürükleyip istediğini alana bırakmanız yeterli.

Admincp -> BBkodu ve içerik -> BB kod buton yöneticisi -> ilgili editerü seçerek istediğiniz butonu ekleye bilirsiniz. Tabi hide sistem kurulu olmalı! bu sayede sadece istediğiniz butonu seçerek editöre sürükleyip istediğini alana bırakmanız yeterli.
Ustad galiba ben anlatamadim.. Bu dedigin olayi hallettim. Hide butonu var.. Benim yapmak istedigim normal registered olmus uyenin mesaj yazarken hide butonunu kullandiginda, yukardaki resimde oldugu gibi sadece Clicar Like nin acilmasini istiyorum, digerlerinin acilmasini istemiyorum. yani karsi tarafin sadece mesaja like yaparak mesaji gormesini istiyorum.

Kolay gelsin..

Merhabalar;
Bu eklentiyi yükledim ancak benim bbkodlar görünmüyor ayarlardan açmam gereken bir yer mi var ?
Screenshot Ekran görüntüsü olarak ekledim 2.2 sürüm
Screenshot_81.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.