Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Seo Uyumlu TR karakter düzeltici

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Seo Uyumlu TR karakter düzeltici 2.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

LaDezs

Hosting Uzmanı
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
LaDezs Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenGenTr-XGT Seo Uyumlu TR karakter Düzeltici - Seo Uyumlu URL TR karakter Düzeltici

XenGenTr-XGT Seo Uyumlu TR karakter Düzeltici

Eklenti Xenforo 2.2.x serisinde urldeki türkçe karakterleri (ö,ü.ç.ğ.ş,ı) düzeltip seo uyumlu hale getirmektedir.

Ekli dosyayı görüntüle 18583
Eklenti Özellikleri
* URL'deki türkçe karakterleri düzenler
* Seo Uyumlu url elde etmemizi sağlar

Eklenti kurulumu;
* Extra ayar gerektirmez kur kullan şeklinde çalışır.
Detaylı anlatımı ( Tüm eklentiler için ) ...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Normalde linkler zaten seo uyumlu ve karakter hatasız değil mi? ?

Gördüm, girdim, indirdim fazla söze gerek yok ?

Elinize sağlık. Bu eklentiyi kurduktan sonra forumdaki tüm eski linkler TR karakter oalrak düzelecek mi?
Düzelirse Googlede eski link yapıları kırılırmı?

teşekkürler eline sağlık ?

Elinize sağlık. Bu eklentiyi kurduktan sonra forumdaki tüm eski linkler TR karakter oalrak düzelecek mi?
Düzelirse Googlede eski link yapıları kırılırmı?

Mevcut link yapısı değişiyor. Eski haliyle girmeyi denediğinizde direk düzenlenmiş yapı karşınıza gelicektir.Aynı şekilde
google üzerindede direk o link yapısına tıklandığında aktif içerikli bağlantınız açılır bir nebze rota filitresi 301 gibi düşünün.

bende benzer bir eklenti oldugu ıcın sorun goremedım o yuzden ıkıleme dustum cok pardon, evet ozellıklede 0 forumlar ıcın son derece gereklı bir eklenti.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.