Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forumdaki tüm özel konuşmaları oku, sil

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forumdaki tüm özel konuşmaları oku, sil 1.0.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Forumdaki tüm özel konuşmaları oku, sil - Yetkilere dayalı olarak forumdaki tüm özel mesajları okuyup silebilirsiniz.

[XenGenTr] Forumdaki tüm özel konuşmaları oku, sil
Xenforo 2 için tüm özel konuşmaların içeriğini görebileceğiniz ve silebileceğiniz bir eklentidir.
Eklenti tamamen Türkçedir.

Eklenti özellikleri;
İstenilen gruba görme yetkisi ver.
İstenilen gruba silme yetkisi ver.

Eklenti kurulumu
Adım 1,
- Ekte bulunan dosyayı çekin
Adım 2,
- Dosya içinde çıkan UPLOAD isimli klasörün içerisindekileri FTP aynı isimli klasörler içine atın
Adım...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Ozel konusma derken, PM (forum ici mesajlama) mi oluyor bu eklenti..?

Tesekkurler..

Ben bu versiyonu kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Eskisini kaldırığ bunu kullanmam gereklimi?

Bu versiyonu kurdum ancak mesaj yazan kişi kime yazdığı belli değil. Sadece rakam çıkıyor her mesajda 26476, 75,74 gibi sıraya göre rakam ilerlemiş halde çıkyor..

1690680013180.png

Mesala konuşmayı başlatan bu kiş

1690680121395.png

İçeriğine girdiğimde kime yazdığı belli değil..

1690680158777.png

Bu eklenti kullandığınız aynı eklenti değil. Daha detaylı için aşağıdaki eklentiyi kullanın.

Tabii burada hata sizde değil. Aynı eklentiden bir kaç tane yapılmış. 2.0, 2.1, 2.2

2.0.x sürümleri için:

2.1.x sürümleri için

2.2.x sürümleri için

ama 2.1.x sürümüne ait olan eklenti 2.2 sürümünde de sorunsuz çalışıyor. İlgili konudaki sürümü güncelleme olması gerektiği için güncelledik. İlk verdiğim linkteki eklentiyle sorununuzu çözebilirsiniz. ;)

Bu versiyonu kurdum ancak mesaj yazan kişi kime yazdığı belli değil. Sadece rakam çıkıyor her mesajda 26476, 75,74 gibi sıraya göre rakam ilerlemiş halde çıkyor..

Ekli dosyayı görüntüle 23933

Mesala konuşmayı başlatan bu kiş

Ekli dosyayı görüntüle 23934

İçeriğine girdiğimde kime yazdığı belli değil..

Ekli dosyayı görüntüle 23935

Bu eklenti kullandığınız aynı eklenti değil. Daha detaylı için aşağıdaki eklentiyi kullanın.

Tabii burada hata sizde değil. Aynı eklentiden bir kaç tane yapılmış. 2.0, 2.1, 2.2

2.0.x sürümleri için:

2.1.x sürümleri için

2.2.x sürümleri için

ama 2.1.x sürümüne ait olan eklenti 2.2 sürümünde de sorunsuz çalışıyor. İlgili konudaki sürümü güncelleme olması gerektiği için güncelledik. İlk verdiğim linkteki eklentiyle sorununuzu çözebilirsiniz. ;)
Cahilligime verin, admin sayfasinda nasil gorucez bu konusmalari? Kurdum ama bir turlu bulamadim.. :)

Kolay gelsin..

Buldum tesekkurler..

Elinize saglik..

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.