Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo için Hosting Tercihi Nasıl Olmalı?

Şimdi gördüm, siteyi fazla ziyaret etmiyorum sahibi arkadaşım olur hergün görüştüğüm kişi.

Açıklama:
Sınırsız Disk alanı hariç paketler için her hangi bir INODE limiti bulunmamaktadır.
Sınırsız Disk olarak paketler için ise şuanda limitlendirme uygulanmamaktadır.
İyi niyet suistimal edilmediği sürece(yedek vb alanı gibi kullanılmadığı sürece) limit uygulanmaz.

Şimdi gördüm, siteyi fazla ziyaret etmiyorum sahibi arkadaşım olur hergün görüştüğüm kişi.

Açıklama:
Sınırsız Disk alanı hariç paketler için her hangi bir INODE limiti bulunmamaktadır.
Sınırsız Disk olarak paketler için ise şuanda limitlendirme uygulanmamaktadır.
İyi niyet suistimal edilmediği sürece(yedek vb alanı gibi kullanılmadığı sürece) limit uygulanmaz.
Şeker shellde şartların sonradan değişip değişmediğini bilmiyorum ama ben hizmetimi satın alırken inode sınırı uygulaması yok diye aldım.. Yani bir forum sitesini depo olarak kullanmıyorsa her türlü taşır bu arkadaşı.. Seker Shelli tanımam etmem.. ama tanıyan arkadaşlarım vardır.. Kullandığım için tavsiye istediği için tavsiye istedi diye yazdım.. Aynen buradaki açıklamalar doğrudur sizin..
Ve bende kendim için hemde onlar için bir jest olsun diye 6 gb'lık disk alanımı 600 Mb boyutuna indirdim gereksiz dosya dizinlerinide sildim temizledim.. Site içindeki resimler dahil.. Şeker Shell bir çok hosting firmasından daha uyumludur xenforo alt yapısına.. Dedim ya çok hosting deneme imkanım oldu .. Sitem şiştikce şişti vds almamak için direnirken şeker shelle çözüm oldu..

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.