Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XGTR bi gitti geldi

Siyah

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Site bi gitti geldi bi sorun yok umarım. Ya da sadece bende mi gitti ? :)

Evet LaDezs LaDezs dediğine göre artık bu sunucuya sığmıyormuş. O yüzden bazı düzenlemeler yapılıyor şu sıralar ?
Bir sunucu hatası oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz
benim de sitem de bu hata çıkıyor kayıt olunmuyor, sunucuya sığmıyormuşum, aynı dertten muzdarip olduk. Sanırım vps alacağım

60 GB trafik kullanmışım, 1 GB geçkin veri akışı olmuş, sunucu çökmedi ama, üyelikleri ve db'yi kısıtladı. Host firması ile kavga ediyoruz şuan.

bizim sitede de oldu bir an dedim bütün xenforolar mi oldu cünkü ayni sunucuda degiliz : )

Evet Arkadaşlar neyazikki bugün anlık bi gidiş oldu webserver ayarlarındaki limitlendirmeden dolayi idi belirlenmiş cache süreleri 1 aylik ayarlanmişti (1 site için stabilize değer) limitsize çevrildi tekrardan sistem aktif edildi. Forum yazilimlarinda özellikle vps-vds lerde oaln sistemlerde belirlenmiş değerler zamanla ihtiyaca göre düzenlenebilir bu gibi durumlarda en önemli sonuç: veri kaybı yaşanmamasıdır. XGTR'nin mevcut cihazinda yükseltme ve güncellemelere gidilecek ilerleyen günlerde bu konularda sorun yaşayan arkadaşlarımız var ise bana ulaşabilirler her türlü konuda yardımcı olurum .

eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n LaDezs LaDezs Uptime Robot Ekledim Sitenize Açılış Hızı Artacaktır Ben Denedim Arttırıyor Açılış Hızını
Demek istediğini anlamadım ama uzaktan sunucuya müdahale etmeden açılış hızıyla oynayamazsın. Demek istediğin sistemi bilmiyorum, sanırım uptime kontrol ediyor. Sunucu bağlantısı kesildiğinde sana haber ediyor. (araştırmadan yorum yapıyorum)

Demek istediğini anlamadım ama uzaktan sunucuya müdahale etmeden açılış hızıyla oynayamazsın. Demek istediğin sistemi bilmiyorum, sanırım uptime kontrol ediyor. Sunucu bağlantısı kesildiğinde sana haber ediyor. (araştırmadan yorum yapıyorum)

Uptime Robot İle Uzaktan Sunucuya Müdahale Etmeye Gerek Yok Kendisi Siteyi Ekleyince Otomatik Açılış Hızını Arttırıyor

Uptime Robot İle Uzaktan Sunucuya Müdahale Etmeye Gerek Yok Kendisi Siteyi Ekleyince Otomatik Açılış Hızını Arttırıyor
Kime göre neye göre açılış hızını arttırıyor. Bence siz olayı yanlış biliyorsunuz. Ben şimdi listeye haber sitelerinden birini eklesem olay bitiyor mu? Bana kalırsa belirttiğiniz İnternet sitesi Monitoring hizmeti yapıyor sadece.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.