Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çevrim içi ve çevrim dışı avatarı fikirleriniz neler

MFA

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Çevim içi ve çevrim dışı iken boyutları değişen avatar yaptım. Çevrim içi iken vbulletin tarzı tam boy oluyor.
Şu anlık çerçeve ekledim fakat animasyonlu birşeyler düşünüyorum.

Güzel fikir verecek veya şurda şöyle güzel bir postbit var diyecek arkadaşları beklemekteyim.
Konuda fikirler biriksin güzel birşeyler çıkar diye düşünüyorum.

Animation.gif

bence bunu göstermek yerine nasıl yapılır diye anlat daha iyi olur :D bu çevrim içi ebat ile çevrim dışı görüntü olayı güzel olmuş aslında ben beğendim :cool:

Önce fikirler gelsin ortaya güzel birşey çıkaralım :)

Fikir inan hiç önemli değil, kesinlikle kullanan birileri olacaktır. Hani derler ya her malım bir alıcısı vardır ;). Fikir ise neden olmasın ola bilir elbette.

Önce fikirler gelsin ortaya güzel birşey çıkaralım :)
sen bunu anlat senin kare avatar çevirme olayın nasıl bilmiyorum benim olayımdan farklı olabilir eğer aynı değilse bende farklı anlatımını yapıcam resimli olarak.. çünkü bu tam boy aldırma olayı çok karışık çok kişide arıyor.. sen paylaş bende paylaşıcam tabi yöntemler aynıysa paylaşmam ama farklıysa alternatif olarak bende paylaşırım

BURALAR YANIYOOO YENİ RANKLAR :)
mfa-rankv1.gif mfa-rankv1kare.gif

Son düzenleme:
kime göre neye göre yanıyor asfasfasf png el yapımı rank hastasıyım ben :D güzel olmuş janjanlı.. sen paylaşıcanmı paylaşmıycanmı.. göster ama elletme gibi la bu :D paylaşmıyorsan ben kendi anlatımımı yapıcam paylaşıcaksanda sırayı sana veriyorum ondan farklıdır diye umuyorum alternatif kare yerleştirmesi paylaşırım... çünkü sen ben paylaşmasak zaten bir eklenti çalışması var duydum çıkacak piyasaya bir albenisi olmayacak ondan diyorum.. 3 güne kadar paylaştın paylaştın sonra ben paylaşıcam diyimde :D sonra küsmeyelim sadsadsaf

Daha tamamlamadım, tamamlandığında paylaşacağım.
Üzerine gelince rank adı yazacak, yazdırtamıyorum :) {$fallbackName} kodu ile ismi çağırıyoruz da user banner text ne ile çağırıyoruz bulursam çok az işi kalacak :) eTiKeT™ eTiKeT™ sen biliyorsundur :)

he etiketinde işi gücü yok onu düşüncek haha :D yav şu adamları bi rahat bırakın günde etiket kaç etiket yiyor biliyonmu hep bi soru hep bi soru birazda adamlara çözüm verin da direk sjdhfjkhjkghkg zor işleri :D

• Gül
Tepkiler: MFA
Birine danıştım geceleri online oluyor genelde, onun bir sitesinde görmüştüm üzerine gelince grup adını gösterme olayını..

Dizi izlerken can sıkıntısına radius, color molor ayar vereyim derken çok canlı durdu böyle :)
rankv1-mfa.gif

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.