Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo için Hosting Tercihi Nasıl Olmalı?

Bende bu siteyi tavsiye ediyorum, ancak birden fazla hostlarım domainlerim güzel hostta olduğu için devam ediyorum. 7 senedir özellikle xf yönüyle sıkıntı hiç yaşamadım.
Tek sıkımtımız malüm fiyatlar..
Ama yeniyseniz bu siteyle mutlaka çalışın derim.

Wordpress haber sitelerim için güzel hosting'^den hep hizmet alıyordum o konuda sorun yokta. Xenforo tarafından, eksik kalan yeri varmı? Yani herhangi bir Xenforo kütüphanesinin çalışmamasını sağlayacak modülleri deaktif mi onu merak ettim.

Wordpress haber sitelerim için güzel hosting'^den hep hizmet alıyordum o konuda sorun yokta. Xenforo tarafından, eksik kalan yeri varmı? Yani herhangi bir Xenforo kütüphanesinin çalışmamasını sağlayacak modülleri deaktif mi onu merak ettim.
Directadmin tercih ederseniz guzelhostingte mutlaka sorun yaşarsınız, ben yaşadım. Ama cpanel tercih ederseniz hiçbir problem yaşamazsınız.

2 küsür senedir hosting kullanıyorum .. Bir çok sınırlı sınırsız denemelerde tecrübe edindim .. Şuan için Sherkell Shell Hosting tavsiye ederim.. Kolay kolay hosting firma isimi yazmam - inode sınırı yoktur..

2 küsür senedir hosting kullanıyorum .. Bir çok sınırlı sınırsız denemelerde tecrübe edindim .. Şuan için Sherkell Shell Hosting tavsiye ederim.. Kolay kolay hosting firma isimi yazmam - inode sınırı yoktur..

Hosting paketlerinde ki Inode limiti: 150K bence yanlış bilgi vermeyin.

Merhaba Coffee Coffee sen SekerShell firmasını biliyormusun ?

O linki özelden paylaşırmısın bana

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.