Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Rozet Eklentisi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
Senin discord örneğinden yola çıkarak anladığım kadarıyla üyeliğin hemen altında görünsün istiyorsun. Burada discord rozetleriyle alakalı örnekleri gördüm Discord Rozetleri (Detaylı Anlatım)

Png rank kodları var bu forumda mevcut. Aynı mantığa çıkıyor sonuç olarak. Sadece rank yerine istediğin png rozet resmini çak gitsin.

Konu açarken detayları belirtmeyenler var. Nereye ne gelecekse isteklerinizi ona göre belirtin ki destek verenlere kolaylık olsun.

eTiKeT™ eTiKeT™ - netr0n netr0n bu yüzden birçok konuyu direk okuduktan sonra kilitliyor cevap bile vermiyorlar. Adamlar haklı ortada mantıklı soru olmadığı için.
Hocam ben sorunumu hallettim zaten sizede yardımınız için teşekkürler ama neden bana atar yaptınız anlamadım konuyu gayet açık belirttiğimi düşünüyorum neyse polemiğe girmeyeceğim iyi forumlar size

Ben şimdi bir şey yazacağım fakat bunu polemiğe girmek veya olay çıkarmak için yazmadığımı önden özenle ve altını çizerek belirtmek istiyorum ve her iki tarafa da dostluğumu ilan ederek fikrimi açıklıyorum.

Burada çok öte bir yardım isterken tam olarak açıklayamama durumu söz konusu değil, bazı şeyler bir kelime ile rahatça anlatılabilir bile dostlarım. Örneğin XenForo'da rozet sistemi nasıl yapılacağını bir forum mensubu istediği gibi başlığı özetleyerek "Rozet eklentisi" şeklinde tabi tutabilir.

Burada bir yardım etmek isteyen kişinin anlamama durumunda yapması şey forumun üye kaybetmemesi konusunda yardım isteyen şahıstan kibarca daha iyi açıklamasını rica etmek olacaktır. Bazen insanlar akıllarında soru olurken birine kendilerini ifade etmekte yazısal olarak bile olsa zorluk veya tezlik yaşayabilmektedirler.

Bunca normal durumun kümesi altında olan bizler bu durumu anlayışla karşılamak varken olayı yetkililerin nasıl davrandığına paslamak zorunda değilizdir. Ki buranın yetkilileri sizin düşüncenize muhalif olacağım ama, bahsettiğiniz şeyi ağır oranda yapıyor olsalardı bizim gibi üyeleri bu forumda tutacak güce sahip olamazlardı. Bunun gayet farkındalar ve çoğu ekstrem olay dışında şefkatle yaklaşmaya çalıştıkları barizdir.

Bunca şey içerisinde bir kişiye takım toplayarak bu konuyu açmanın ve daha iyi açıklama konusunda boş baskı yapmanın faydası yoktur.
Umarım güzel kalbinizi kırmadan düşüncemi anlatabilmişimdir.

Her şeyin uzamaması ve forumdaki bu konunun kirlenmesinin önlenmesi amacıyla konunun kilitlenmesini ve şahısların kendine bu durumdan bir şeyler katmalarını öneriyorum.

Hepinize saygılar.

Hocam ben sorunumu hallettim zaten sizede yardımınız için teşekkürler ama neden bana atar yaptınız anlamadım konuyu gayet açık belirttiğimi düşünüyorum neyse polemiğe girmeyeceğim iyi forumlar size
Selam merhaba rozet eklentisini nasıl yaptığını bahsedebilir misin bende aramaktayımda.

Selam merhaba rozet eklentisini nasıl yaptığını bahsedebilir misin bende aramaktayımda.
nasıl bir eklenti bende merak ettim şimdi :)

1669574298881.png Onaylı Kullanıcı Ekliyorum Böyle Diyor Nası Düzeltebilirim bunu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.