Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Rozet Eklentisi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

nowongame

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,
birçok forumda aradım ücretli/ücretsiz fakat bulamadım. Yüklediğim resim dosyasını veya ikonu kullanıcı profilinde sergileyecek şekilde bir eklenti lazım bilgisi olan kişiler yönlendirme yaparsa sevinirim. İyi günler.

İyi bakmamışsın demek ki. Bu forum da o bahsettiğin eklenti mevcut üstelik BEDAVA. ( BELEŞ )

Tekrar bakarsan dikkatli şekilde görürsün. Hadi sana bir de tüyo verelim.

MPL - Mavi tik eklentisi diye arat google amcana.

Sis Sis öyle değil hocam başka forumda konuyu gördümde eklentiyi kuramadım. Başka forumdaki konuyu paylaşmak yasak mı?

Bu var bende zaten verified olayı için
9q9gzElh.png

Merhabalar,
birçok forumda aradım ücretli/ücretsiz fakat bulamadım. Yüklediğim resim dosyasını veya ikonu kullanıcı profilinde sergileyecek şekilde bir eklenti lazım bilgisi olan kişiler yönlendirme yaparsa sevinirim. İyi günler.
Merhabalar,

XenForo'da ücretli olarak rozet eklentileri "badge" hali ile mevcuttur. "badge" kelimesi ile XenForo eklentisi veren güvenilir forum sitelerinde veya yerlerde bunu aratıp elde edebilirsiniz. Ben yine de bilindik bir yabancı eklenti adı size vereyim:

XenForo Badges

Eğer daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa 1 gönderi uzaktayım.
Saygılar.

Merhabalar,

XenForo'da ücretli olarak rozet eklentileri "badge" hali ile mevcuttur. "badge" kelimesi ile XenForo eklentisi veren güvenilir forum sitelerinde veya yerlerde bunu aratıp elde edebilirsiniz. Ben yine de bilindik bir yabancı eklenti adı size vereyim:

XenForo Badges

Eğer daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa 1 gönderi uzaktayım.

Saygılar.

Hocam bu şekilde eklersem kullanıcının konu içi profilde gözükecek mi?
Şuralarda yer alır mı yani?
sMvcE5YD.png

İyi bakmamışsın demek ki. Bu forum da o bahsettiğin eklenti mevcut üstelik BEDAVA. ( BELEŞ )

Tekrar bakarsan dikkatli şekilde görürsün. Hadi sana bir de tüyo verelim.

MPL - Mavi tik eklentisi diye arat google amcana.
Arkadaş rozet olarak kastetmek istemiş dostum:

1630402688034.png

Örneğin Discord'daki profil rozetleri gibi, bu rozetler belirli anlamları temsil ediyor ve arkadaş da bunun XenForo uyarlamasını rica etmiş anladığım kadarıyla.

Arkadaş rozet olarak kastetmek istemiş dostum:

Ekli dosyayı görüntüle 17468

Örneğin Discord'daki profil rozetleri gibi, bu rozetler belirli anlamları temsil ediyor ve arkadaş da bunun XenForo uyarlamasını rica etmiş anladığım kadarıyla.
:D :d hocam adamsınız valla cuk denk geldi discordturkiye forumu için aynı developer - early şeklinde yapacaktım bende

Hocam bu şekilde eklersem kullanıcının konu içi profilde gözükecek mi?
Şuralarda yer alır mı yani?
sMvcE5YD.png
Evet bu istediğiniz eklentide "featured" yani öne çıkarılan rozet olduğunda gerekli ayarları hallederseniz gerçekleşecektir. Aynı zamanda profilde de gözükmesini sağlayabilirsiniz aynı rozetlerin.

Sis Sis öyle değil hocam başka forumda konuyu gördümde eklentiyi kuramadım. Başka forumdaki konuyu paylaşmak yasak mı?

Senin discord örneğinden yola çıkarak anladığım kadarıyla üyeliğin hemen altında görünsün istiyorsun. Burada discord rozetleriyle alakalı örnekleri gördüm Discord Rozetleri (Detaylı Anlatım)

Png rank kodları var bu forumda mevcut. Aynı mantığa çıkıyor sonuç olarak. Sadece rank yerine istediğin png rozet resmini çak gitsin.

Konu açarken detayları belirtmeyenler var. Nereye ne gelecekse isteklerinizi ona göre belirtin ki destek verenlere kolaylık olsun.

eTiKeT™ eTiKeT™ - netr0n netr0n bu yüzden birçok konuyu direk okuduktan sonra kilitliyor cevap bile vermiyorlar. Adamlar haklı ortada mantıklı soru olmadığı için.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.