Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema isteği Temanın adı nedir?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu temayı istemektedir.

RON

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Bu temanın adı nedir? Bilen var mı?

Bu temanın adı nedir? Bilen var mı?

Doh Theme
Ürünün kendi sayfasından görebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: RON
Ben rastlayamadım. Siz biliyorsanız link verir misiniz?

Bu değil hocam. Yeni nesil tema bu o eski nesil.

Bu temanın birebir aynısını bulamzsın dostum arkadaşın dediği gibi muhtemelen bir yerden hazır bir tema fakat editler yapılmış.

• Beğen
Bu temanın birebir aynısını bulamzsın dostum arkadaşın dediği gibi muhtemelen bir yerden hazır bir tema fakat editler yapılmış.
İşte o temayı bulmaya çalışıyorum. Bu site eski ve eski temasını kullanıyor.

İşte o temayı bulmaya çalışıyorum. Bu site eski ve eski temasını kullanıyor.
temayı isteğinize göre editlemek zorundasınız, örneğin bu örnekte papağan konulmuş, siz isterseniz yıldız ya da ağaç koyarsınız. önemli olan şablonu kullanmanız. yasak mı bilmiyorum o yüzden kaynak dosyayı atamıyorum. sadece demo linki verdim

• Beğen
PC geçiyorum birazdan bakayım adına

• Beğen
bu tema dohtheme'in bir teması falan değil. Açıkçası hiçbir şeyede benzetemedim muhtemelen kendileri yapmış vbulletin 4, xf 1.5 ve xf 2'yi harmanlamışlar sıfırdan yapmak isterseniz XF 2 için bir vbulletin 4 şablonu bularak yola çıkabilirsiniz.

İyi forumlar.

• Üzül

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.