Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Kullanıcı adlı Referans Sistemi nasıl yapılır?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
yeni kayıt olanlara acaba zorunlu alan olarak değilde.. konum bilgisi girme şeklinde seçmeli bir alan açılamazmı ki ? ama diyorsunki iki harf yazınca ismi çıksın hmms :D güzel fikirmiş
zorunlu olmayacak MyBB'de var bu özellik 3 arfi yazınca isimler listeleniyor alt alta ondan bahsettim hocam

Siropu sistemiylede kim kimden geldi görüyorsun :)
invite sistem de de kullanıcı adı yerine kod veriyor onu giriyorsun öteki türlü adam bakar foruma Charismax tamam bunun nickini yazar oraya al sana referans :) Böyle siteler var ama işlev olarak boş
İşlev olarak bir şey. aramıyorum orada referans sistemi olursa ben buna yönelik çekilişler yapacağım örneğin foruma 1 kişi kaydettirirseniz ödülü alabilirsiniz diycem herkes katılabilecek fakat sonuç açıklandığında bakıcam adamın davet ettiği biri varmı ihtiyacım bu hocam umarım anlatabilmişimdir karıştırdım sanki biraz :D

Yorumlar için teşekkürler
ARAYIŞ DEVAM EDİYOR

Senin aradığın eklenti bu zaten

Bundan başka birşey arama bulamazsın :) Özel olarak yaptırman lazım anca...

Senin aradığın eklenti bu zaten

Bundan başka birşey arama bulamazsın :) Özel olarak yaptırman lazım anca...
Teşekkür ederim maalesef sanırım buna kaldık :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.