Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Kullanıcı adlı Referans Sistemi nasıl yapılır?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

denizemekli

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar dostlar bir sorum var orjinal xenforo 2.2 kullanıcısıyım tam sürümüm 2.2.4 forumda MyBB'de olduğu gibi kullanıcı adı girerek referans sistemi oluşturmak istiyorum ama bu 3 harfi yazınca kullanıcı adı çıkma olayını v.s nasıl yaparım bilmiyorum bununla ilgili bir eklenti var mıdır ücretli veya ücretsiz link bırakırsanız veya yöntem söylerseniz sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar herkese

Buyur dostum bunları bir incele

Buyur dostum bunları bir incele
maalesef bunlar kodlu sistemler ben kullanıcı adı girerek referans sistemi arıyorum

• Üzül
Tepkiler: MFA
Böyle birşey vardı Selim'in eklentisi birde buna bakıver.

Böyle birşey vardı Selim'in eklentisi birde buna bakıver.
bu da davet sistemi yani işime yaramadı hocam :(

Referans olunca ne olacak? Yani ne kazanacaklar, hatırladığım kadarıyla üye kayıt kısmına özel alan ekleyebiliyordun, referans olan kişinin isim verisini böyle çekebilirsin. Oluşacak aksiyonu da phpyle kodlaman lazım.

Referans olunca ne olacak? Yani ne kazanacaklar, hatırladığım kadarıyla üye kayıt kısmına özel alan ekleyebiliyordun, referans olan kişinin isim verisini böyle çekebilirsin. Oluşacak aksiyonu da phpyle kodlaman lazım.
Güzel bir öneri ama bu mantık şuna benziyor xenforo olunca ne olacak açıp bir txt dosyası phpyle kodlaman lazım :)

pek bir işi olmayacak sadece kim kimden geldi kim kaç kişi davet etti bunu loglayacak son çare de bu olacak zaten

Güzel bir öneri ama bu mantık şuna benziyor xenforo olunca ne olacak açıp bir txt dosyası phpyle kodlaman lazım :)
:D kesinlikle

KONU GÜNCEL ARAYIŞ DEVAM EDİYOR

yeni kayıt olanlara acaba zorunlu alan olarak değilde.. konum bilgisi girme şeklinde seçmeli bir alan açılamazmı ki ? ama diyorsunki iki harf yazınca ismi çıksın hmms :D güzel fikirmiş

Siropu sistemiylede kim kimden geldi görüyorsun :)
invite sistem de de kullanıcı adı yerine kod veriyor onu giriyorsun öteki türlü adam bakar foruma Charismax tamam bunun nickini yazar oraya al sana referans :) Böyle siteler var ama işlev olarak boş

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.