Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Hamilelik Takvimi:

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
XDinc XDinc hocam online gördüm özelden yazmak istemedim. Durum nedir ?

Merhaba, eklenti için ben kendi ücret talebimi yazayım ama bana yaptırman şart değil başka kullanıcılarda yapabilir.
Teklifim şu şekilde,

Copyright Removal License : 350 ₺, (6 Ay Destek)
Copyright License : 300 ₺, (6 Ay Destek)

Sonuçta bu iş e-ticaret ve farklı teklifler verilebilir.
Saygılar.

Merhaba, eklenti için ben kendi ücret talebimi yazayım ama bana yaptırman şart değil başka kullanıcılarda yapabilir.
Teklifim şu şekilde,

Copyright Removal License : 350 ₺, (6 Ay Destek)
Copyright License : 300 ₺, (6 Ay Destek)

Sonuçta bu iş e-ticaret ve farklı teklifler verilebilir.
Saygılar.

Teşekkürler hocam tabiki sonuçta emek işi bu teklif aklında diğer teklifleri de değerlendirip haftaya sonuçlandıracağım.

bulentdm bulentdm ek olarak şunu da belirtmek gerekir ki, ben kendim yapacağım destek verir misin dersen seve seve...

Ama ben yapacaksam 280 gün için 2 şer resim ve içerik gereksinimi için şablon hazırlanacak, fiyatın bu doğrultuda doğru olduğunu düşünüyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.