Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Hamilelik Takvimi:

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
Merhaba

kadınlar kulübünde gördüğüm Hamilelik Takvimi eklentisini arıyorum yardımcı olabilecek varmıdır.

eklenti şu şekilde çalışıyor. Profil sayfasında Bebeğinizi doğuracağınız tahmini tarih. alanına girilen tarihe göre imza kısmında açıklama çıkmaktadır.

Ekli dosyayı görüntüle 4805

Bu özel olarak hazırlanmış bir eklenti aramana gerek yok :) ...
Ek olarak yapımı konusunda bilgi istersen biraz açıklama yapayım.

Hamilelik Takvimi

Yukarıda yer alan takvimin bir örneği de php olarak eklentide ekli. echo(strings) olarak çekilen bu değer üyenin tercih seçeneklerinde ( Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi ) girdiği tarih aralığına göre veriyi gün sayısına göre eşleştiriyor. Resimler de aynı şekilde bu alana çekiliyor.

Kısaca durum bundan ibaret. Ama özel bir eklenti olduğunu hatırlatarak aynısını isterseniz aramanıza gerek yok bunu tekrar hatırlatayım.
Saygılar.

bu eklentiyi yaptırmak istiyorum maliyet konusunda bilgi verebilecek varmıdır ?

bu eklentiyi yaptırmak istiyorum maliyet konusunda bilgi verebilecek varmıdır ?

XF1 veya XF2 hangi sürüm için istiyorsunuz? Eklenti size özel olacağı için sadece 6 ay güncelleme ve destek veririm.
Bundan sonraki süre içerisinde destek ve talepler ücrete tabi olur. Eklenti ücretini seçeceğiniz sürüme göre size özel mesajla bildiririm.
Saygılar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.