Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Snippet Post

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Snippet Post 1.0.4

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Bunun için yeniden revize edilmesi gerekiyor. Tarih vermemekle birlikte ileriki güncelleme de ekleriz.
Eğer revize edecekseniz, beyaz sayfalar gibi bir özellik yaparsanız istediğimiz sayfa, forumları misafirlere tam gösterebiliriz.

2.2.13 güncelleme sonrası çalışmıyor kontrol edermisiniz

Nasıl yaptım bilmiyorum önce virleştir demiştim post_macrosu sonra eski versiyonu geri aldım düzeldi ama anlamadım bişi.

Bu eklentiyi kullanıyor ve gayet başarılı. Sorum şu olacak, google gibi index botlarına içeriği sınırlı değil de tam olarak gösterebilrimiyiz?

Bu eklentiyi kullanıyor ve gayet başarılı. Sorum şu olacak, google gibi index botlarına içeriği sınırlı değil de tam olarak gösterebilrimiyiz?
Merhaba. Eklentide böyle bir özellik yok. Ama aşağıdaki eklentiyi deneyebilirsiniz. Burada arama motorlarını bir gruba atarak ve o grubun izinlerini ayarlayarak arama motorlarına verdiğiniz izin doğrultusunda gösterim yaptırabilirsiniz ama dediğim gibi çalışıp çalışmadığından şu an emin değilim.

Merhaba. Eklentide böyle bir özellik yok. Ama aşağıdaki eklentiyi deneyebilirsiniz. Burada arama motorlarını bir gruba atarak ve o grubun izinlerini ayarlayarak arama motorlarına verdiğiniz izin doğrultusunda gösterim yaptırabilirsiniz ama dediğim gibi çalışıp çalışmadığından şu an emin değilim.

Çok teşekkür ederim konu sayende çözümlenmiştir

Eklentiyi kurdum test ettim ama google botlar sanki kaçtılar :)

1000051579.jpg

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.