Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Snippet Post

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Snippet Post 1.0.4

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Hocam sıradan üyenin xx formundaki içeriğin tamamını görmesini istemiyorum. Ama diğer kategorilerdekini görebilir

Hocam sıradan üyenin xx formundaki içeriğin tamamını görmesini istemiyorum. Ama diğer kategorilerdekini görebilir
Bunun için yeniden revize edilmesi gerekiyor. Tarih vermemekle birlikte ileriki güncelleme de ekleriz.

netr0n netr0n bu eklentinin arama motorlarına etkisi olur mu?

Onun için harici olarak bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

netr0n netr0n bu eklentinin arama motorlarına etkisi olur mu?
KOnu başlıklarını google indexliyor. İçerik 300 karaktere kadar gizlenebiliyor. Ben hiç bir sorun yaşamadım. Şu an bende bu eklenti çok güzel çalışlıyor ve search da hiç bir düşüş yaçanmadı aksine artış oldu..
Kesinlikle bunu kullanın. Benim stratejim farklı ama genel olarak googlede index sorunu yaşanmıyor..
Etiketleri zorunlu yapın yeterli..

KOnu başlıklarını google indexliyor. İçerik 300 karaktere kadar gizlenebiliyor. Ben hiç bir sorun yaşamadım. Şu an bende bu eklenti çok güzel çalışlıyor ve search da hiç bir düşüş yaçanmadı aksine artış oldu..
Kesinlikle bunu kullanın. Benim stratejim farklı ama genel olarak googlede index sorunu yaşanmıyor..
Etiketleri zorunlu yapın yeterli..
Zaten etiketler zorunlu bir konu açmak için en az bir etiket zorunlu kılıyorum

Selam bende farklı görünüyor

Nasıl çözücem?

IMG_20220807_190624.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-08-07-19-02-54-571_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2022-08-07-19-02-54-571_com.opera.browser.jpg
    81.1 KB · Görüntüleme: 5

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.