Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Snippet Post

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Snippet Post 1.0.4

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Hocam tasarım yapıyordum yeni gördüm. En kısa sürede kontrol edeceğim. Dönüş yapacağım.. Elinize sağlık. Ama gerçekten güzel bir çalışma olacak..

Şimdi indirdim ama bu gruplarda çıkmadı

1656191701689.png

Yok hocam altın üyelere bile içeriği kısıtlıyor. Grup izinlerinde ayarlar bende görünmüyor..

Önceki versiyonu geri yükledim.
Dediğiniz grup izinlerine bağlamak iyi olacak.. Ama bende neden çıkmadı acaba??
Admin cp'ne DM ile girişleri vereyim isterseniz

Önceki versiyonu geri yükledim.
Dediğiniz grup izinlerine bağlamak iyi olacak.. Ama bende neden çıkmadı acaba??
Admin cp'ne DM ile girişleri vereyim isterseniz
Eklentiyi tekrar güncelledim. Tekrar güncelleme yapın gelecektir.

Eklentiyi tekrar güncelledim. Tekrar güncelleme yapın gelecektir.
İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİŞteeeeeeeeeeeeeeee buuuuuu. Bu işte buuuu.. Helal olsun sizlere hellllllllllllllllllll.. Hay Allah razı olsun..
Türk beyni işte burdaaaa....

Elinize sağlık çok çok teşekkür ederim..Çokkk

İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİŞteeeeeeeeeeeeeeee buuuuuu. Bu işte buuuu.. Helal olsun sizlere hellllllllllllllllllll.. Hay Allah razı olsun..
Türk beyni işte burdaaaa....

Elinize sağlık çok çok teşekkür ederim..Çokkk
Rica ederim, sorununuzun çözülmesine sevindim. :)

İnanın hocam bu benim tüm sorunlarımın kilidi oldu..
Özel gib ioldu ama aslında genel anlamda bu tür bir kısıtlamaya ihtiyacımız oluyor..
Çok teşekkür ederim..

Şu an herşey tamam.

Misafir içeriği kısıtlı yaptım.
Mşsafir üye oldu ve kayıtlı üye içeriği tam yaptım..
Terfi ile 5 gün sonrası kayıtlıları Demo üyeliğe terfi ettirdim. Demo izinlerinden içeriği kısıtlı yaptım..
Demo üye ksıtlı içerik sonrası Altın üyelik aldı ve Bingoo..
Satın aldığı altın üyelik ile demo üyelik seçili olmasına rağmen Altın üyelik izinleri yüksek olduğu için demo üyeliği izinleri pasivize edildi ve altın üyelik izinleri tam olarak aldı..
Ben bu eklentiye şapka çıkartırım..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.