Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Öne çıkan resimli konular V1

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Öne çıkan resimli konular V1 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Güzel görünüyor XDinc ovunc ellerine sağlık eklentiyi geliştirmek için zaman harcıyorsun bir şeyler katmaya çalışıyorsun ne kadar gelişirse o kadar iyidir. eTiKeT™ eTiKeT™ bu ara çok yoğun bir iş temposunda ama o da eminim bu konularda benim gibi düşünür. İstediğin eklemeyi gönlünce yapabilirsin kardeşim ki biliyorsun daha öncede söyledim sormana bile gerek yok.

- Sidebar alanında gösterme (Widget olarak eklensin ama ilerleme limiti sidebarda yer alıyorsa 1 adet gitsin)
Özellikle bu ve diğer tüm yeni özellikler ile eklenti gerçekten çok daha fonksiyonel hale geliyor. eTiKeT™ eTiKeT™ kardeşimizim yoğunluğunda eklenti gelişmeye devam ediyor, Ellerine sağlık Övünç hocam.

Arkadaşlar benim şuan revize ettiğim bu şekilde.
Uğur'un istediği link üzerinden çekme işlemini de ekleyerek onuda paylaşacağım.
İsteyen TR olarak çevirebilir.

Ekli dosyalar

• XenGenTr-ResimliOneCikanKonular-1.0.0.zip
    30.3 KB · Görüntüleme: 15
Arkadaşlar benim şuan revize ettiğim bu şekilde.
Uğur'un istediği link üzerinden çekme işlemini de ekleyerek onuda paylaşacağım.
İsteyen TR olarak çevirebilir.
Öncelikle yeniden ellerine emeğine sağlık XDinc ovunc hocam. Yeni özellikleri kullanarak aklımda bazı şeyler yapmak var. En kısa sürede demo ortamında test edip görmek için sabırsızlanıyorum.

Bugun yukledim ovunc arkadaşın eklentisini. Forum acılmıyor yükledikten sonra. halihazırdaki eklentinin üzerine yuklemiştim.

Bugun yukledim ovunc arkadaşın eklentisini. Forum acılmıyor yükledikten sonra. halihazırdaki eklentinin üzerine yuklemiştim.
Devre dışı bırakınca düzeldi.

Edit: Eski resimli one cıkan konular eklentisini ftp uzerinden komple sildim Övünç arkadaşın eklentisi sıfırdan kurdum bu sefer sorun olmadı falan link çıkmıyor. Bilgisayardan ekleme yapılmak durumunda. Yanlış yaptığım bir şey mi var.
Screenshot

Son düzenleme:
Bilgisayardan ekleme yapılmak durumunda
Eklentinin özelliği şu an için görünecek resim elle manual yükleniyor. Konu işindeki ekli ya da url resimleri çekmiyor.

Kısaca sizde bir sorun yok, normal bir durum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.