Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Öne çıkan resimli konular V1

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Öne çıkan resimli konular V1 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Bence eklentideki tek eksik çok hızlı dönüyor. Bunun ayarı yok galiba.

Çok güzel, bekliyordum bu eklentiyi yayınlamanızı. Elinize sağlık...
Ama keşke resimli olmayan gibi tema özelliklerinden renkleri falan da değişebilseydik. Özellikle arkaplan rengini.

Çok güzel, bekliyordum bu eklentiyi yayınlamanızı. Elinize sağlık...
Ama keşke resimli olmayan gibi tema özelliklerinden renkleri falan da değişebilseydik. Özellikle arkaplan rengini.

Resimli olmayanda da görsel olarak yönetim yapılamıyor. Fakat bunun için yapılabilir bu istedikleriniz ;)

Bu eklenti çok güzel ama bir eksiği var. Widget ayarlama hatası var. En üstte çıkıyor eklenti, bunu kaldıramıyoruz. Düzeltebilirseniz iyi olur.

Bu eklenti çok güzel ama bir eksiği var. Widget ayarlama hatası var. En üstte çıkıyor eklenti, bunu kaldıramıyoruz. Düzeltebilirseniz iyi olur.

Konumu seçiminin eklentinin ayarlarında yapmalısınız widget alanından değil.

bu eklentinin önceki sürümünü yüklemiştim. güncelleme nasıl oluyor. direk ftp ye mi atıyoruz bunu da.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.