[KL] Editor Manager - Türkçe

XenForo 2.0 [KL] Editor Manager - Türkçe 1.1.0

indirmek için izniniz yok

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[KL] Editor Manager - Türkçe - Xenforo 2 için gelişmiş editör yöneticisi Türkçe

[KL] Editor Manager - Türkçe
Xenforo 2 için kodlanan ve ücretsiz olarak yayınlanan bir eklentidir.​
XenForo Froala örneğinizi tamamen kişiselleştirir. Editör araç çubuğu düzeninizi değiştirin, BB Kodlarını etkinleştirin ve devre dışı bırakın, yeni tabloyu ve arka plan rengini BB Kodlarını kullanın, kullanıcılarınız için kendi sunucunuzdan veya dış ana makinelerinizden heyecan verici yeni yazı tipleri sağlayın.​
...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

procodertr

Yeni kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
üstadım içindeki HIDEREPLY BBkodunu nasıl HIDE-REPLY Olarak çeviririz

Kasper

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
mybb nin benzer bi eklentisi vardı onu andırdı bana sevdiğimi söyleyemiyecem hide hack bence bu tür olmamalı tabi buda benim görüşüm.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi [KL] Editor Manager - Türkçe Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

1.0.0 Beta 6

Değişiklikler
Bu güncelleştirme çoğunlukla bir sürü kritik veya oldukça can sıkıcı hata düzeltmeye odaklanmaktadır. Mümkün olan en kısa sürede yükseltilmesi önerilir. Bir sonraki güncelleme için özellik eklemelerinin yapılması bekleniyor.​

Hata Düzeltmeleri ve Değişiklikleri
  • RSS içeriği içindeki içerdiği etiketler gizlenirse, açılan bir 'tanımsız dizin: user_id' hatası düzeltildi.
  • ECMAScript5...
Güncellemenin devamını inceleyin...

mkucuksari

XGT Smod
Yönetici
XGT Smod
Gerçekten güzel özellikler getiriyor. Xenforo-1 bulunan şablon özelliği birebir olmasa da küçük bir kısıtlama ile buna da dahil edilmiş.

XenForo 1 - Xenforo hızlı konu şablonları - [KL] Editor Post Templates - Türkçe

Belki ilerleyen aşamalarda bu şablon kısmı daha da geliştirilebilir.

Bir de yazı editörün TAM ekran boyutuna getirilebilir olması da özellikle uzun makalelerin yazılması / düzenlemesi sırasında oldukça faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

mkucuksari

XGT Smod
Yönetici
XGT Smod
Localhost sorunsuz şekilde kurdum ve test ettim. Host üzerindeki Demo siteme de kurayım dedim, FTP üzerinden upload içeriğini yer zaman ki şekilde kopyaladım ama kur dediğim de şöyle bir hata alıyorum ve kurulum başlamıyor.

İlk defa başıma geldiği için sebebi ne olabilir diye sizlere bir sorayım dedim.

Ekli dosyalar

Google ads alanı