Neler yeni
Kaynak ikonu

XenForo 2 [XenGenTr] Ultimate Postbit Beta 1.0.4

indirmek için izniniz yok

netr0n

XenGenTr
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Öne çıkan konu #1
netr0n Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XenGenTr] Ultimate Postbit - XenGenTr Ultimate Postbit ile Kendi Postbitinizi Oluşturun.

[XenGenTr] Ultimate Postbit xenforo 2 için hazırlanmış gelişmiş bir postbit eklentisidir. Forumunuzdaki tema hangi renkte olursa olsun [XenGenTr] Ultimate Postbit sayesinde saniyeler içinde postbit renklerinizi postbit iconlarınızı oluşturabilirsiniz. Full responsive uyumludur. En belirgin özelliği ise, Özel ranklar oluşturmak için Özel css tanımlamaları yapmanıza gerek yoktur. [XenGenTr] Ultimate Postbit xenforo 2 ile gelen rank sistemini kullanarak bunlar üzerinde dilediğiniz...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Yamilrh

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Bu çok iyi tamamlayıcıyı gerçekten çok seviyorum ve daha iyi bir bakış açısı getiriyorum, şimdi bir sorunum var, forumumda birkaç kişiselleştirilmiş alan yarattım ve göstermediğim fotoğrafta olduğu gibi, gösteremediğim fotoğraflardan bazıları var. böylece hepsini bana gösterecek, ve daha fazla eklemek istersem, gösterdiği gibi teşekkürler
subir.png

Eyüp B.

Aktif kullanıcı
xF 2 kullanıcı
Bazı seyler var onları nasıl düzeltirim.

Bu resim benim orjinal Screenshot_20180311-170737~2.png

Burada tankları yanyana getirmek istiyorum. Birde Rank yazıları sığmıyor. Bu olay sadece mobilde.

Ve konu içinde ki özel alan başlık renkleri de beyaza döndü nasıl yapacağız.

Screenshot_20180311-170822~2.png

Son düzenleme: