Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği XenForo VPN Engelleme Eklentisi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
bir site aciyorsunuz ve arkasindan kisitlama yok engelleme robot disinda insanlar nerden girerse girsin engellemeyin ben bu engel isine karsiyim sonrada sitesnizde üc bes kisiyle sinek avlarsiniz
Öyle diyorsunuzda arkadaşın sitesine ddos layer saldırısı var yurtdısı ip adresleri bu şekilde bir çözüm yapmış

Öyle diyorsunuzda arkadaşın sitesine ddos layer saldırısı var yurtdısı ip adresleri bu şekilde bir çözüm yapmış
Cloudflare kurarsin en azindan masum olanlari bilirsin bende yurtdisinda yasiyorum proxy ve ya vpn kullanmiyorum yani benim gibileri de robot gibi algilamak normal gelmiyor uye kayitlarinizi manuel ayarina alirsiniz baktiniz vpn proxy ya red yada ban cekersin olay biter konuyu acan arkadasin sitesine bir bakayim dedim duvara tosladim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.