Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo İçin Ödeme Profili

rizatiryaki

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba
Arkadaşlar xenforo için ödeme profili oluşturmak istiyorum ancak mevcut profiller hakkında cok bilgi sahibi değilim..

Bi vergi levhası ( kuruluş ) olmadan bunu yapmak mümkün'mü evet ise yolları nedir
Fiyatları nedir detaylı olarak anlatabilicek daha önçe yapmış biri varsa bilgi vermesini rica ediyorum..
En önemlisi ise komisyon alacakmı alıyorsa ne kadar alacak ve gerekli şartlar kurallar nedir..

Not : Burada talep ettiğim durum ücretli üyelik vermek içindir..
Nadirende olsa ücretli hizmet vermek için gecerlidir..

Forumunuz da tabiri icaz ettiğimiz özel üyelik için ücretli içeriklerin satılmasında herhangi bir levha vermenize gerek yok. Normal olarak satış yapıcağınız Ödeme kanallarını belirlemeniz ve özel üyelik için birkaç özellik eklemenizdir.

Ancak Kısaca Yazıyorsunuz Benim Özellikle Belirttiğim Gibi Detaylı Bilgiye İHtiyacım var Mümkünse Video Veya Görselli
Yada Tüm Adımların Tek Tek Yazılması Vs.​

Evet bunu gördüm ama aradığım bu değil ben yeni ödeme profili istiyorum PayPal gibi para banka hesabıma düşsün kişi kredi kartı ile ödeme yapabilsin

Var shopier, ben kullanıyorum.
Peki XenForo ile entegrasyonu nasıl yaptınız ? Demek istediğim shopier üzerinden ödeme yapan üye, XenForo tarafından otomatik olarak terfi ettiriliyor mu, tepki PayPal de olduğu gibi ?

Ben bulamadım derken bu kısmı kasdetmiştim, A aleov :)

Xenforonun şu an desteklediği ödeme yöntemleri sadece şunlar.

Ekli dosyalar

• 1D2C76E0-D2BB-4C57-A9EA-FFFE2D85FA4A.png
    1D2C76E0-D2BB-4C57-A9EA-FFFE2D85FA4A.png
    858.7 KB · Görüntüleme: 177
Son düzenleme:

Ekli dosyalar

• E52329AC-5ED6-44AD-B753-14A27DBFB336.png
    E52329AC-5ED6-44AD-B753-14A27DBFB336.png
    1,007.6 KB · Görüntüleme: 107
Peki XenForo ile entegrasyonu nasıl yaptınız ? Demek istediğim shopier üzerinden ödeme yapan üye, XenForo tarafından otomatik olarak terfi ettiriliyor mu, tepki PayPal de olduğu gibi ?

Ben bulamadım derken bu kısmı kasdetmiştim, A aleov :)

Xenforonun şu an desteklediği ödeme yöntemleri sadece şunlar.

Otomatik olarak terfi sistemle entegrasyonu olduğu için olmayacaktır. Bu manuel olarak yapılabilir günde 20-30 üyelik gelse haklısınız ama daha az üyelikler için şimdilik manuel devam edilebilir diye düşünüyorum. XF kullanıpta sistemle uyumlu ödeme alan bir site hiç görmedim şimdiye kadar, XF destek siteleri bile vip üyelik için banka hesabına yönlendiriyor. Bulsalar onlar bulurdu sanırım :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.