Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenforo İçin Ödeme Profili

rizatiryaki

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba
Arkadaşlar xenforo için ödeme profili oluşturmak istiyorum ancak mevcut profiller hakkında cok bilgi sahibi değilim..

Bi vergi levhası ( kuruluş ) olmadan bunu yapmak mümkün'mü evet ise yolları nedir
Fiyatları nedir detaylı olarak anlatabilicek daha önçe yapmış biri varsa bilgi vermesini rica ediyorum..
En önemlisi ise komisyon alacakmı alıyorsa ne kadar alacak ve gerekli şartlar kurallar nedir..

Not : Burada talep ettiğim durum ücretli üyelik vermek içindir..
Nadirende olsa ücretli hizmet vermek için gecerlidir..

İşlem yapabilmek için hesap aktivasyonu yapmak gerekiyor.
Yapmaya çalıştığımda hesap onayı için Sosyal Güvenlik Numarası (SSN) istiyor..

A aleov, mkucuksari mkucuksari, Aslında Nasıl Yapılır Bilmiyorum Kurcalamak Gerek Birazda Risk Farkındayım Ama A aleov Arkadaşında Söylediği Şirketin Bilgilerini Mevcut Ödeme Sistemlerinin Ayarları İle Değiştirsek Otomatik Terfi Olabilir Gibi Geliyor Bana Tabi Uğraşmak Gerekir

Evet bunu gördüm ama aradığım bu değil ben yeni ödeme profili istiyorum PayPal gibi para banka hesabıma düşsün kişi kredi kartı ile ödeme yapabilsin
Manuel Olarak Özel Üyelik satabilirsiniz. Banka Hesap bilgilerinizi yazarsınız kullanıcılar da parayı yatırır ve siz de manuel olarak verirsiniz geçiçi bir süreliğine.

Manuel Olarak Özel Üyelik satabilirsiniz. Banka Hesap bilgilerinizi yazarsınız kullanıcılar da parayı yatırır ve siz de manuel olarak verirsiniz geçiçi bir süreliğine.
Evet Bunuda Düşündüm Nitekim Forum İşinde Henüz Cok Yeniyiz Dediğiniz Gibi Gecici Olarak Bunu Yapacağız Ancak Uzun Vadede Çözüm Bulmak İçin Konuyu Güncel Tutmak Lazım Mutlaka Bunu Kökünden Çözecek İşinin Ehli Biri Vardır..

Manuel ödeme seçeneği (Havale) mevcut.
Bkz: Wiretransfer (WT2)
Buda Bi Çözüm Ama Kalıcı İçin Ödeme Profili Şart Bilgi İçin Teşekkür Ederim.

Kod:
src/XF/Admin/Controller/PaymentProfile.php

Sanırım Doğru Verileri buraya Girsek Olabilir Tabi Yanlışta Olabilir Test Forum Olan Arkadaşlar Denerse İyi Olurdu

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.