Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo amp

Verwaltung

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

Xenforo amp eklentisi nasıl kullanan varmı ?

arkadaşlar xenforo amp eklentisiyle ilgili bilgi edinmek istiyorum fikirlerinizi yazarsanız sevinirim şimdiden tşk ederim.

mobilden kontrol edebilirsiniz

tşk ederim. anladığım kadarıyla ilk giriş amp sayfası. sonra içeride gezinmek istediğinizde normal sayfalara dönüşüyor.

bu hangi amp eklentisi... site sizinmi ? faydası varmı yardımcı olurmusunuz.

Google aramaları üzerinden tıklama yapılırsa AMP sayfası karşılıyor başka sayfaya geçmeye çalışırsanız normal sayfaya geçiyor.

AMPXF eklentisi , şurdan inceleyebilirsiniz, Evet site bana ait. Hemen çıkma oranını %70'den %45 civarına düşmesini sağladı.

Google aramaları üzerinden tıklama yapılırsa AMP sayfası karşılıyor başka sayfaya geçmeye çalışırsanız normal sayfaya geçiyor.

AMPXF eklentisi , şurdan inceleyebilirsiniz, Evet site bana ait. Hemen çıkma oranını %70'den %45 civarına düşmesini sağladı.

İlginize tşk ederim sizi biraz dada yoracağım kusura bakmayın. şimdi verdiğiniz linkte 3 paket var. kar amacı gütmeyen paket 40 euro. 5.000 den az ziyaretçi 50 euro. birde 5.000 fazla ziyaretçi 250 euro.

sormak istediğim 5.000 az ziyaretçi tam olarak nedir. siteye giriş yapan kişi sayısımı yoksa sayfa gösterim sayısımı.

birde bunun çalışma mantığı acayip. benim bildiğim amp geçişi varsa hepsi amp olur bunu 5.000 az yada 5.000 fazla olarak nasıl ayırıyorlar.

Google analatik üzerinden günlük ziyaretçi sayınıza göre lisans almalısınız.

diyelim günlük 10k ziyaretçiniz var küçük lisans aldınız
lisansınızı iptal ederler.
oyüzden günlük ziyaretçi sayınız önemli

ayrıca ampbot tüm sitenizi sürekli tarar amp hatalarını
ampxf sitesinde gösterir.
sizde gerekli duzenlemeyi yapar
google sorunsuz sekilde indexlemesini saglarsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.