Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Xenforo Alt Forum Ekleme

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
Forum ve kategorileri yanlış yapılandırmışsınız gibi görünüyor. Her forumu bir ana kategoriye, alt forumu da bir üst foruma bağlayın.

Hocam Bu Sistemde Çok Yabancıyım Biraz Daha Detaylı Söyler misiniz Çok Rica Ediyorum Teşekkür Ederim.

deneme.png

Bu Şekilde Çıkıyor.

Forum Başlığı için Kategori Yaptım.
Daha Sonrasında Forum Diyerek Devam Ediyorum.
Daha Sonrasında ise Forum Açtığım Kısmın Hemen Sırasında Ekle Kısmından Alt Dizine Ekle Diyerekten Alt Forum Yapmaya Çalışıyorum.Olmuyor.

Ben mi yanlış Yapıyorum,Bir Türlü Anlayamadım.Eklenti'de Anlatılan Şekilde Ayarlamaları Yaptım.

Örneğin Tanışalım / Kaynaşalım forumununu düzenlemeye girin ve ana alan olarak MotoFORUM - CAFE yi seçin.

sadasd forumunu düzenlemeye girin ve ana alan olarak Tanışalım / Kaynaşalım ı seçin.

Hocam Valla Ne Söylesem Nasıl Teşekkür Etsem Bilemedim :) Ama Siz Anladınız Beni :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.