Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Xenforo Alt Forum Ekleme

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

radyobalfm

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Hocam Merhabalar,

Burada Verilen Alt Forum Ekle Kısmını Yapamadım.Yardımcı Olurmusunuz ?

Screenshot_1.png

Dosyaların eksik olduğunu söylüyor. Bu durumda eksiksiz dosya ile kurulum yapmanız gerekiyor.

Hocam Halletim Fakat Yine Alt Forum yapamadım Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Skype'dan Yazdım Dönüş yaparsanız Sevinirim

Hocam Halletim Fakat Yine Alt Forum yapamadım Lütfen Yardımcı Olurmusunuz Skype'dan Yazdım Dönüş yaparsanız Sevinirim
Skype desteğini bu tür konularda vermiyoruz. Eklenti işe yaramıyorsa tema da özelleştirme var demektir. Siz de lisanslı bir tema kullanıyorsunuz. Tema yapımcınız ile görüşüp çözebilirsiniz. Kolay gelsin.

Şu anda Tema Kullanmıyorum.Default Temada Alt forum eklentisini kurdum.Fakat Alt forum açıyorum diğer sitelerdeki gibi olmuyor ben nerede yanlış yapıyorum onu bulamadım.

Yardımcı olabilirseniz bende size yardımcı olurum Radyo sahibiyim reklamınızı yayinlayabilirim.

Admincp forumlar sayfasından olutşruduğunuz forumların, özellikle alt forumların görüneceği bir ekran eklermisiniz. Örnek ;

Screenshot 2022-11-29 at 19-26-09 Kategori ve forum listesi XenForo 2 Test forumu - Yönetici k...png

Son düzenleme:
Screenshot_3.png

sadasd Deneme Ekledim Ama Sitede Görünmüyor Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Görünüm ve diller > Tema özellikleri > Forum/kategori listeleri

Alt forumlar görünüm tarzı: İlgili forum altında listele

Screenshot_4.png

Oda Ayarlı Olmasına rağmen bir türlü yapamadım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.