Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Xenforo 2 için hesap tipi gösterme eklentisi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
Aşağıdaki kodu sadece normal üye grubundakiler görür.

Normal üyelerin grup id si: 2

Kod:
<xf:if is="in_array($xf.visitor.user_id, [2])">

Hesap tipiniz basit hesap durumundadir. Hesap tipinizi yukseltmek icin <a href="ucretli-abonelik-linki">ucretli abonelik</a> almak zorundasiniz.

</xf:if>

Bu kodu görünmesini istediğiniz yere göre ilgili şablona veya widget olarak ta ekleyebilirsiniz. Görünümün renkli, çerçeveli vss, görünmesi için ayrıca css de eklemelisiniz.

Kod:
<xf:if is="in_array($xf.visitor.user_id, [2])">

<div class="ucretli">Hesap tipiniz basit hesap durumundadir. Hesap tipinizi yukseltmek icin <a href="ucretli-abonelik-linki">ucretli abonelik</a> almak zorundasiniz.</div>

</xf:if>

extra.less e eklenecek

CSS:
.ucretli {
 background: #xxx;
 ...
....
vs...
}

Ugur Ugur dediğin gibi yaptım fakat olmadı kodu widgete ekledim extra.less kodunu ekledim çıkmadı ana sayfa karıştı

forum_list sablonuna eklemeyi deneyin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.