Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Xenforo 2 hide gizleme eklentisi isteği

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
daha hala eklenti beta olarak yayınlanıyor vede tam olarak sağlıklı çalışmıyor

Bu eklenti kesinlikle gerekli bu eklenti yayında olmadığı için forum sitem maalesef faaliyetde değil.

Bu eklenti kesinlikle gerekli bu eklenti yayında olmadığı için forum sitem maalesef faaliyetde değil.
Sen siteni faaliyete geçir. Ufak bir düzenleme ile linklerini yine ziyaretçilere kapatabilirsin. Sorun olacağını sanmıyorum. Bir eklenti için siteyi aktif göstermemek senin kaybın olacaktır.

Bir güncelleme geldi fakat halen hide çalışmıyor...

Sen siteni faaliyete geçir. Ufak bir düzenleme ile linklerini yine ziyaretçilere kapatabilirsin. Sorun olacağını sanmıyorum. Bir eklenti için siteyi aktif göstermemek senin kaybın olacaktır.
onun sitesi bi cracker sitesi olduğu için linkleri fisafirlere gizlemesi yetmez üyelerede gizlemesi gerekli.

Aynen biraz acele ettim ben eklentinin yayında ve aktif şekilde çalışıyor olarak düşündüm ama acele etmemek gerekiyormuş
malesef daha 2.0 kararlı sürümü yeni çıktı o yüzden eklenti içinde tema içinde kimse acele etmez kararlı sürümden sonra
büyük coderler de bilki eklentileri hazırdır onlarda büyük ihtimalle geneli ücretli zaten free olanlar ise kararlı sürüm çıkmadanda
yayınlanıyordu güncelllemesi ise coderlere kalmış.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.