Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema isteği vBulletin tarzı tema var mı?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu temayı istemektedir.
Eski bir konu ama heveslendim renk uyumu yapıp benzettiğim bir tema var paylaşmaya kıyamıyorum satarım belki hahaha

Şu site demosu Genel Forum Sitesi, Güncel Forumun Tek Adresi

Tek eksiği png eklemek simgelere ve butonlara oda zahmetli geldi böyle bıraktım bu site üzerinde bu halide güzel bence.. Vbulletin 3 görüntüsünü xenforo 1 için yapmışlar zamanında 2 için yok..

Yine vBulletin 3 hortlamış :D

Adamlar 23 yıl önce bir yazılım çıkarmışlar, dile kolay 23 yıl. Bunu yazan adamların 23 yıl önceki bilgisi ile şu anki bilgisi arasındaki fark bile uçurumun ötesindedir. Her yazılımcı kendisindeki gelişimi gördükçe eskiden yaptığı kodlamalara bakıp kahkahalar atar. Eminim onlarda atıyordur. Tabii o zamanki teknolojiyi de hesaba katmak lazım. :D Şu anki xenforo ile vBulletin 3-4 kıyaslanamaz bile. İşin enteresan tarafı vBulletin 3-4 yazılımını yazan adamlar ile xenforo'u yazan adamlar aynı adamlar ve çok daha iyi bir yazılım yaptık diyorlar. Eski Mercedes E200 sevdalıları vardır ben bunu ona benzetiyorum :D

vbxf.jpg

vBulletin 3 benzeri xenforo teması yapsak o zamanda kimse almaz eminim. Bu yazılım saplantısı Allah'tan genele yayılmıyor. Allah muhafaza etsin, o zaman webmaster forumlarında yazılımlarınızda eskitme yapılır konuları görebilirdik. :D

Yine vBulletin 3 hortlamış :D

Adamlar 23 yıl önce bir yazılım çıkarmışlar, dile kolay 23 yıl. Bunu yazan adamların 23 yıl önceki bilgisi ile şu anki bilgisi arasındaki fark bile uçurumun ötesindedir. Her yazılımcı kendisindeki gelişimi gördükçe eskiden yaptığı kodlamalara bakıp kahkahalar atar. Eminim onlarda atıyordur. Tabii o zamanki teknolojiyi de hesaba katmak lazım. :D Şu anki xenforo ile vBulletin 3-4 kıyaslanamaz bile. İşin enteresan tarafı vBulletin 3-4 yazılımını yazan adamlar ile xenforo'u yazan adamlar aynı adamlar ve çok daha iyi bir yazılım yaptık diyorlar. Eski Mercedes E200 sevdalıları vardır ben bunu ona benzetiyorum :D

Ekli dosyayı görüntüle 21614

vBulletin 3 benzeri xenforo teması yapsak o zamanda kimse almaz eminim. Bu yazılım saplantısı Allah'tan genele yayılmıyor. Allah muhafaza etsin, o zaman webmaster forumlarında yazılımlarınızda eskitme yapılır konuları görebilirdik. :D
Ben r10'da modern tema yerine default temayı kullanan onlarca kişiyi tanıyorum :D Düşünsene adamlar oturup vBulletin için devrim niteliğinde tema yapıyor ama kullanıcılar vB 3.8 default kullanıyor :D :D Sigara gibi bir şey oldu ülkemizde

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.