Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Resimleri başka servisten ekleme

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
extra.less sablonun ekle

<xf:comment> Mesaj ici Resim Boyutlandirma </xf:comment>
@media all and (min-width: 1000px) {.message-body img { max-width: 480px; max-height: auto;}}

bu resim yükle sekmeleri kayboldu neden olabilir ? önce iyi çaışıyordu 2 gündür kayıp kodları silip tekrar ekledim yine yok.

bu resim yükle sekmeleri kayboldu neden olabilir ? önce iyi çaışıyordu 2 gündür kayıp kodları silip tekrar ekledim yine yok.
images ve resim yükle sitesi bakımda bir kaç gün bendede gitmişti başka sprict buldum koydum

alttaki kodu page şablonunda 148 ile 155 arası satırda bir yere yerleştir ... dosya eklenin yanında resim ekle çıkacak... işin çözülene kadar kullan bunu

Kod:
 <script async src="//www.resimup.online/sdk/pup.js" data-url="https://www.resimup.online/upload"></script>

İleride yüklediğiniz resimler kaybolmasın istiyorsanız, kendi resim server kurmanızı tavsiye ederim.

Chevereto yazılımın FREE versiyonu işinizi çok rahatlıkla çözecektir,

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.