Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[KL] Editor Manager - Türkçe

XF 2.0 Eklenti [KL] Editor Manager - Türkçe 1.1.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi [KL] Editor Manager - Türkçe Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:
Ellerine sağlık kardeşim.

Hazır yeri gelmişken paylaşalım. Malum bu eklenti ile gelen epey bir özellik yeni XF-2.1 artık içinde geliyor olacak. Bu eklenti ise XF-2.1 final çıkışı sonrası ciddi bir revizyona girecek ve core yapıyı destekler nitelikte olacak.

Özellikle eklenti yazarı artık Themehouse maaşlı Elemanı. Bu yüzden eklentinin XF-2.1 versiyonun çıkması biraz zaman alabilir, şimdiden söylemiş olalım :D

When is it ready for XenForo 2.1

When is it ready for XenForo 2.1
Bu yabancı eklenti izin alınarak burada bizler tarafından paylaşıyor.

Eğer güncelleme tarihi sizin için çok önemli ise bu ingilizce sorunuzu orjinal yazarın orjinal paylaşımda sormanız lazım. Bunun için ORJINAL KAYNAK linkine tıklamanız yeterli.

Ekli dosyalar

• BEAB671A-A70C-4763-8297-FE5B7B2717C2.jpeg
    BEAB671A-A70C-4763-8297-FE5B7B2717C2.jpeg
    802.6 KB · Görüntüleme: 7
Localhost sorunsuz şekilde kurdum ve test ettim. Host üzerindeki Demo siteme de kurayım dedim, FTP üzerinden upload içeriğini yer zaman ki şekilde kopyaladım ama kur dediğim de şöyle bir hata alıyorum ve kurulum başlamıyor.

İlk defa başıma geldiği için sebebi ne olabilir diye sizlere bir sorayım dedim.
Teşekkürler yazdım.

Hide hack için bu eklentiyi kurmaya çalışıyorum çünkü alternatifi yok. Ne yaptıysam toolbar kısmında değişiklik olmuyor. Bir haftadır bununla uğraşıyorum. Local'de denedim orada da toolbara hide simgesi ekleyemedim. Yaptıklarım bu şekilde:

upload klasörünün içindekileri ftp'ye atıyorum.
eklentiler bölümünden eklentiyi yüklüyorum.
sol menüde çıkan editor menager/toolbar bölümünden de simgeyi toolbara sürükleyip kaydet diyorum.

Toolbarda hiç bir değişiklik olmuyor. Nereyi atlıyorum acaba ?

(bu arada üye olurken yanlış seçmişim, xenforo 2 için. (2.0.2 veya 2.0.12 ikisinde de çalışmadı))

Bu eklenti biraz sorunlu. Özellikle belli bir eski versiyon üzerine upgrade etti iseniz epey bir sıkıntı çıkarıyor. Kaldı ki XF-2.1.x versiyonu olacak mı olursa da ne zaman ve hangi özelliklerle yola devam edeceği net değil.

Hide Hack alternatifi yok demişsiniz ama yeni çıkan şu ücretli eklentiyi bir inceleyin. Kendim bu tür Sistemleri hiç kullanmadım için emin değilim ama sanki ihtiyacınızı karşılamak diye düşünüyorum.

Beta - [XenConcept] Hide BBCode

Bu eklenti biraz sorunlu. Özellikle belli bir eski versiyon üzerine upgrade etti iseniz epey bir sıkıntı çıkarıyor. Kaldı ki XF-2.1.x versiyonu olacak mı olursa da ne zaman ve hangi özelliklerle yola devam edeceği net değil.

Hide Hack alternatifi yok demişsiniz ama yeni çıkan şu ücretli eklentiyi bir inceleyin. Kendim bu tür Sistemleri hiç kullanmadım için emin değilim ama sanki ihtiyacınızı karşılamak diye düşünüyorum.

Beta - [XenConcept] Hide BBCode

Cevabınız için teşekkür ederim. Doğrudan sıfır kurulum yapıyorum.

Bana sorarsanız Xenforo'nun kendisi doğrudan sorunlu. Yenilikler ve iyi özellikler getirmesine rağmen sağlıklı kurulum yapmak zor.

Bana sorarsanız Xenforo'nun kendisi doğrudan sorunlu. Yenilikler ve iyi özellikler getirmesine rağmen sağlıklı kurulum yapmak zor.
XenForo için farklı bir yorum olmuş ve size katılmıyorum ne yazık ki. Eğer sorun yaşıyorsanız ya bilgi konusunda eksik var ya da kurulum yaptınız hosting XenForo bazı özelliklerini karşılamıyor .

Size tavsiyem video anlatımlı bölümüzü mutlaka bakınız. Özellikle kurulum videolarına. Orada da görüleceği üzere Kurulumu gayet basit ve temel olarak her şey ayarlı gelmektedir.

XenForo video anlatımlar

XenForo için farklı bir yorum olmuş ve size katılmıyorum ne yazık ki. Eğer sorun yaşıyorsanız ya bilgi konusunda eksik var ya da kurulum yaptınız hosting XenForo bazı özelliklerini karşılamıyor .

Size tavsiyem video anlatımlı bölümüzü mutlaka bakınız. Özellikle kurulum videolarına. Orada da görüleceği üzere Kurulumu gayet basit ve temel olarak her şey ayarlı gelmektedir.

XenForo video anlatımlar

Evet bilgi konusunda eksiğim var. Bu eksikliği tamamlamak için burası güzel bir ortam. Xenforo için tam bir kütüphane niteliğinde.

Sorunu geçici olarak KL Editor Manager 1.0.0 Beta 6 sürümü ile çözdüm. Umarım versiyon 2.1 için bir çözüme ulaşılır. Paylaştığınız ücretli eklentiyi de değerlendireceğim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.