Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[KL] Editor Manager - Türkçe

XF 2.0 Eklenti [KL] Editor Manager - Türkçe 1.1.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
- İlk olarak yetkilerden kullanıcı gruplarına yetki vermelisiniz.
- Sonra burdan hide aktif edin : admin.php?em/options/
- Sonra hide butonlarını editör eklemelisiniz bunu eklemek için admin.php?em/layout/ Bu alana gelin ve en üstteki editörde olan butonu tutarak alttaki editörlerde uygun yere ekleyin.

Yani bunlardan başka bir ayarı v.s yok

Eyvallah Sorunu Çözdüm Butonları eklememişim.

eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi [KL] Editor Manager - Türkçe Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

1.0.0 Beta 7

Changelog
Bugfixes & Changes
  • A bug has likely been fixed, that would add additional line breaks when inserting editor templates into the editor.
  • A bug has been fixed, that would insert normal spoilers instead of inline spoilers when using the inline spoiler insert button.
  • All editor manager options have been converted to normal XF options and the additional database table has been dropped for the sake of simplicity and efficiency. It is recommended that you take a...

Güncellemenin devamını inceleyin...

Ellerine sağlık kardesim. Güncelleme icin teşekkürler

Bu eklenti bende devamlı hatalar veriyordu. Yapımcısına yazdım, birdahaki güncellemede düzelteceğini söylemişti ama dünkü güncellemeden sonra hatalar daha da arttı. :D

Bugün eklentiyi komple kaldırdım. Zaten sadece tablo eklemek için kullanıyordum. Tablo için manuel bbcode yaptım.

[HIDE] [/HIDE] BOYLE YAPILAN HİÇ BİRŞEYİ SAKLAMIYOR SEBEBİ NEDİR TEK BUNDA DİĞERLERİNDE CODE SAKLIYOR

Bu eklenti bende devamlı hatalar veriyordu. Yapımcısına yazdım, birdahaki güncellemede düzelteceğini söylemişti ama dünkü güncellemeden sonra hatalar daha da arttı. :D

Bugün eklentiyi komple kaldırdım. Zaten sadece tablo eklemek için kullanıyordum. Tablo için manuel bbcode yaptım.
Doğru dedin Uğur. O yüzden ben de Beta6 özellikle kaldım :D Şimdilik benim işimi görüyor ve en azından hata vermiyor :)

eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi [KL] Editor Manager - Türkçe Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

1.0.0 Release Candidate 4

Changelog

Important: If you are about to upgrade from any version below Release Candidate 1, I urge you to do a clean installation. A handful of users have run into an error while upgrading that I am unable to track down and the extra work you do yourself with doing a clean installation is nothing compared to the extra work you have to perform to repair the error when you...​

Güncellemenin devamını inceleyin...

Buton düzenleme, şablon Metin tanımlama... gibi epey bir aktif özelliğini kullandığım eklentinin dün ILK KARARLI versiyonu yayınlandı.

Beta 6 kullanıyordum. Gördüğüm kadarı ile epey bir hata düzeltilmiş durumda. Şu an demo ortamdaki testlerde herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Font ilavesi, editör renk değişim imkanı ve daha yeni bir sürü faydalı özellik de eklenmiş durumda.

[KL] Editor Manager - Updates

NOT: eğer bu eklentinin Candidate 1 ve öncesi sürümü daha önce kurulu ise kesinlikle UPGRADE YAPMAYINIZ. Eklentiyi KALDIRIP, SIFIRDAN KURUNUZ. Yoksa manual olarak epey bir düzeltme yapacak hatalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

NOT: eTiKeT™ eTiKeT™ hocam müsait bir zamanda kaynak dosyasını güncelleyecektir.

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.