Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[KL] Editor Manager - Türkçe

XF 2.0 Eklenti [KL] Editor Manager - Türkçe 1.1.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Web browser kapatıp, yeniden açınca kurulum tamamlandı. Denen bu şekilde bir sıkıntı oldu, onu pek anlamış değilim ??

HİDE - gizleme sistemi Bunu Bi Aktif edemedim Bu sistemi nasıl aktif edebilirim ayarlarını resimli veya yazılı olarak anlatabilirmisiniz.

HİDE - gizleme sistemi Bunu Bi Aktif edemedim Bu sistemi nasıl aktif edebilirim ayarlarını resimli veya yazılı olarak anlatabilirmisiniz.
Sorunuzu ilgili konu linki altında sorarsanız daha düzenli bir forumumuz olur, oyle degil mi :)

Bu konudaki hide gizleme özelliğinden bahsettim zaten

- İlk olarak yetkilerden kullanıcı gruplarına yetki vermelisiniz.
- Sonra burdan hide aktif edin : admin.php?em/options/
- Sonra hide butonlarını editör eklemelisiniz bunu eklemek için admin.php?em/layout/ Bu alana gelin ve en üstteki editörde olan butonu tutarak alttaki editörlerde uygun yere ekleyin.

Yani bunlardan başka bir ayarı v.s yok

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.