Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[KL] Editor Manager - Türkçe

XF 2.0 Eklenti [KL] Editor Manager - Türkçe 1.1.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Botunlar çalışsın yeter bana şuan için.
BETA yazılımlarda bazen ortaya çıkan hatalar sonrası Database üzerinden işlem yapma zorunlulukları ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle canlı sitede kullanmayın deniyor. Yoksa özellikler tam çalışmayabilir kaygısından değil.

BETA yazılımlarda bazen ortaya çıkan hatalar sonrası Database üzerinden işlem yapma zorunlulukları ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle canlı sitede kullanmayın deniyor. Yoksa özellikler tam çalışmayabilir kaygısından değil.
Şimdi eski sürümü kaldırdım yeni sürümü kurdum, Hatalar ortaya çıkmaya başladı kaldırdım tamamıla, Şimdi eski sürümü kurdum tekrar bu Defa Sürüm uyuşmazlığı Sorun Çıkıtı Neden Acaba?

Asılında az önce yeni bir işlem yaptım eklenti süper çalışyor...
İşlemler eski sürüm kuruldu Sürüm uyuşmazlığı Diye bir sorun çıktı sitede hatalar çıkmaya başladı.
Eklentiyi devredışı bıraktım tüm hatalar giti tekrar yeni sürümü dosyaları eski dosyaların üzerine yazdırdım Bu defa Güncelleme falan istemedi. Sürüm uyuşmazlığı Bu hatada ortada kaktı.
Şimdi eklenti, Güzel bir şekilde çalışyor.
Örnek Fotoğraflar:
6260

6261

6262

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.