Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[KL] Editor Manager - Türkçe

XF 2.0 Eklenti [KL] Editor Manager - Türkçe 1.1.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Şimdi şöyle bir sorun var tüm üyelerde çalışıyor. Beğeniyor cevap yazıyor vs görüyor ama ziyareticler nasıl oluyorsa belirli konuları beğenmeden görüyor örnek konu

Sentry Mba - Netfilix ACC

[hide] mesaj [/hide] yapıyorum ama gizlemiyor neden

2.0.12 daha önce çalışıyodu sildim yenidwn yükledim gizlemiyor
Arada baska bir eklenti falan kurdunuz mu ? Belki onunla çakışıyordur. Yoksa bir eklenti durduk yere çalışmamamızlık yapmaz. İlla değişen bir şeyler olmuştur forumunuzda.

Arada baska bir eklenti falan kurdunuz mu ? Belki onunla çakışıyordur. Yoksa bir eklenti durduk yere çalışmamamızlık yapmaz. İlla değişen bir şeyler olmuştur forumunuzda.
silip yüklemiştim de biyerden aktif ediyorduk sanki hide eklentisini ilk kurdugum zamanlardada çalısmamıstı biyerden yapmıstım ama hatırlamıyorum

silip yüklemiştim de biyerden aktif ediyorduk sanki hide eklentisini ilk kurdugum zamanlardada çalısmamıstı biyerden yapmıstım ama hatırlamıyorum
Muhtemele şu ayarı yapmayı unuttunuz, yeni kurulum sonrası.

NOT: Ekran görüntüleri bu eklentinin XF-2.1 versiyonuna ait ama benzer ayarın sizin kullandığınız eski sürümde de olması lazım diye hatırlıyorum.

Ekli dosyalar

• C39EE33A-C3FE-4A39-A1A6-4636093CAE8C.jpeg
    C39EE33A-C3FE-4A39-A1A6-4636093CAE8C.jpeg
    147.1 KB · Görüntüleme: 12
  • 46D38254-136A-4E57-A280-C7AB472184AD.jpeg
    46D38254-136A-4E57-A280-C7AB472184AD.jpeg
    159.5 KB · Görüntüleme: 12

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.