Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çevrim içi ve çevrim dışı avatarı fikirleriniz neler

Resimde gösterilen yerin arka plan rengini nerden değiştiriyoruz onu bulmam lazım şimdi :)
Büyük ihtimal tema da bir alandan halloluyor.
Üzerine geldiğimde açılan sekmede yazan text yazısının arka planı. Tema özelliklerine gideyim tek tek inceleyim :)
Temacılar burada olsa hemen söylerdi :)

1619301692674.png

nasıl nasıl değşiyor.. css ile çıkması lazım... css ile çıkmıyorsa macros şanlonda vardır başka nerede olacak.. özel temamı editliyon sen ?

Mause ile üzerine gelince açılan alan, sayfa özelliklerinden bakmaya çalışınca kayboluyor.
XenBase teması kullanıyorum

kaybolmaz ... kayboluyorsada f12 konsoldan tek tık seçmeyi dene ... lag'da bug'da kalma durumu var yakalarsın o alanı :D ben öyle yapıyorum bazen konsol müsade etmiyor pat kapanıyor bende bug'a sokuyorum .. şans oyunu gibi yakalarsın :D

Mause ile üzerine gelince açılan alan, sayfa özelliklerinden bakmaya çalışınca kayboluyor.
XenBase teması kullanıyorum
bak aklıma geldi ... sayfanın canlılığını öldür.. biliyonmu onu her zaman yetiremezsin ama yer ön bellek moduna almak gibi mutlaka yakalarsın .. nasıl anlatılır bilmiyorum ki

Discord üzerinden görüntülü anlatılabilir :) varsa discord at özelden..

Tooltip özelleştire bilirsiniz ancak tüm forumu etkileyecektir bu ne yazık ki, sistemin kendi tooltip kullanmadan kendi tooltip ekleye bilirseniz o zaman istediğiniz class ile özelleştire bilirsiniz ;)

Tooltip özelleştire bilirsiniz ancak tüm forumu etkileyecektir bu ne yazık ki, sistemin kendi tooltip kullanmadan kendi tooltip ekleye bilirseniz o zaman istediğiniz class ile özelleştire bilirsiniz ;)

Burayı buldum değiştirdim de o dediğim yeri bulamadım üzerine gelip bakamayınca :)
1619302697408.png

discord dediğiniz şeyi ben burda duyuyorum inanırmısın .. msn öldüğünden beride skype kullanılıyormuş onuda son 1 senedir öğrendim.. yok valla o dediğinden.. etiket fikiri veriyor zaten.. dediğini anladım ben onun.. ama benim dediğimde geçerli olması gerekiyor... siteni internetsiz bir ortamda beklet nasıl desem :D anlatım olarak anlatamıyorum senin yaşadığın olayı biliyorum ben... siteyi öldür yani ön bellek modunda konsolla :D fff

discord dediğiniz şeyi ben burda duyuyorum inanırmısın .. msn öldüğünden beride skype kullanılıyormuş onuda son 1 senedir öğrendim.. yok valla o dediğinden.. etiket fikiri veriyor zaten.. dediğini anladım ben onun.. ama benim dediğimde geçerli olması gerekiyor... siteni internetsiz bir ortamda beklet nasıl desem :D anlatım olarak anlatamıyorum senin yaşadığın olayı biliyorum ben... siteyi öldür yani ön bellek modunda konsolla :D fff
Ağ bağlantını keser denerim birazdan.

Kullanıcı afişleri mesaj da üzerine gelince grup adını yazıyor ama kullanıcı kartı ve profil üzerinde çalışmıyor. :S
member_view şablonuna el atmak lazım profil için tema editlemek sıkıntı 0 dan yazanlara sabır diliyorum :)

Bu tarz userbanner kullananlar o yerlerden kaldırmışlar bende mi kaldırsam?

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.