Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çevrim içi ve çevrim dışı avatarı fikirleriniz neler

VasY Charismax yok mu senin fikrin o grup ismini oraya nasıl çektirecez :) Sıkıntıdan aynı şeyle uğraşıp duruyorum.

Son hali bu biri söylemezse bir hafta oynarım ben bunla :)

Ekli dosyalar

• rankv1a-mfa.gif
    rankv1a-mfa.gif
    1.9 MB · Görüntüleme: 6
gurup resmını nereye cektıreceksın

Afişin üzerine gelince kullanıcı adı yazıyor ya orada grubun ismini yazdırmak istiyorum. Admin Moderatör vs gibi.
Kod:
<xf:userbanners user="$user" tag="span" data-xf-init="tooltip" data-original-title="{{ $user.username ?: $fallbackName }}" />
kodunda data-original-title="{{ $user.username ?: $fallbackName }}" buradaki kod ile ismi çekiyor da grup adlarını çekmesi için ne yazmam lazım bulamadım :)

Ekli dosyalar

• rankv1b-mfa.gif
    rankv1b-mfa.gif
    2 MB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Çok aradım bunu önceden yapacaktım xenforo modları ya cevap vermedi yada kaçamak cevaplar verdi.
Bir sitede rast gelmiştim. Bugünde başka bir sitede rast geldim meğer tema satın aldığım kişinin sitesiymiş oda. Cevap bekliyorum inş söyler.
İlk gördüğüm sitede şuan benim temadan kullanıyor.

Benim cevap tema tasarımcımda söylerse tabi :)

Çok aradım bunu önceden yapacaktım xenforo modları ya cevap vermedi yada kaçamak cevaplar verdi.
Bir sitede rast gelmiştim. Bugünde başka bir sitede rast geldim meğer tema satın aldığım kişinin sitesiymiş oda. Cevap bekliyorum inş söyler.
İlk gördüğüm sitede şuan benim temadan kullanıyor.

Benim cevap tema tasarımcımda söylerse tabi :)

Eklenti halinde değil de şablonlara işlem yaparak paylaşım yapacaksınız herhalde.

Admin için

Kod:
<xf:if is="{{$user.isMemberOf(3)}}">

<xf:userbanners user="$user" tag="span" data-xf-init="tooltip" data-original-title="Admin" />

</xf:if>

Moderator için

Kod:
<xf:if is="{{$user.isMemberOf(4)}}">

<xf:userbanners user="$user" tag="span" data-xf-init="tooltip" data-original-title="Moderator" />

Üyeler için

Kod:
<xf:if is="{{$user.isMemberOf(2)}}">

<xf:userbanners user="$user" tag="span" data-xf-init="tooltip" data-original-title="Üye" />

Başka gruplar var ise sitenizde onlara göre de grup id'lerini ekleyerek yapabilirsiniz.

Bunu bulmuştum da {{ $user.username ?: $fallbackName }} gibi kısa bir kod ile yapılmaz mı?

Bunu bulmuştum da {{ $user.username ?: $fallbackName }} gibi kısa bir kod ile yapılmaz mı?
Bu kullanıcı adı ile alakalı bir durum. Kullanıcı grubu ise id'ler ile çalışacaksınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.