Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çevrim içi ve çevrim dışı avatarı fikirleriniz neler

Xenforoya özel boyutlu bu gif olduğuna bakma alır direk içeri kasmaz

Konu içi ve Profil şuan böyle sorunlu ise yaz düzeltmeye çalışırız :)

Ekli dosyalar

• rp-av.gif
    rp-av.gif
    1.4 MB · Görüntüleme: 8
  • rp-av1.gif
    rp-av1.gif
    546.9 KB · Görüntüleme: 8
Konu içi ve Profil şuan böyle sorunlu ise yaz düzeltmeye çalışırız :)
Hmms grafiker ortamı için sorunlu genele yayarsak süper... yok hata yok onun cinside öyle demek lazım.. bunuda yaparsan benim anlatımımı çöp edersin :D

Olay tamamen kullandığı temadan kaynaklı namıssız gizli şablonu var ??

Olay tamamen kullandığı temadan kaynaklı namıssız gizli şablonu var ??
Aynen sen biliyon onu... konu açınca özel temaya seni etiketliycem.. özel temaların posbitinde bazılarında arka fon var transparan yemiyor :D css'yi senden kaptım zaten.. :p

önek yerine vbulletin tarzında konu açılırken ikon koyma olayı.. benzerleri varda yok olmuyor.. tema ile baya dans edebiliyorsun yaparsan onuda yaparsın.. boş vaktin olunca ona bi bak sana zahmet :D bakarsan tabi
3.gün bi yatırmadılar :) Bugün apartman toplantısının yüzünden yatamadık.
Şimdi boşa düştüm bakayım dedim bunu diyorsun sanrım Ön ek olarak
VasY Charismax

3.gün bi yatırmadılar :) Bugün apartman toplantısının yüzünden yatamadık.
Şimdi boşa düştüm bakayım dedim bunu diyorsun sanrım Ön ek olarak
VasY Charismax
hayır bu değil.. forum görüntülenirken avatarların görünmesi değil.. konuya koyulan ikonların görünmesinden bahsetmiştim.. tamamen vb 3 style ..

Varmı örnek?

olmadığı için diyorum ya yapılsa keşke .. örnek vbulletin siteleri :D ve mybb siteleri yani forumları

olmadığı için diyorum ya yapılsa keşke .. örnek vbulletin siteleri :D ve mybb siteleri yani forumları
Bahsettiğin şeyi tam olarak bilmediğimden soruyorum, vbulletin site varsa şu anda aktif kullanan örnek olarak ver de bakayım diyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.