Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çevrim içi ve çevrim dışı avatarı fikirleriniz neler

Ağ bağlantını keser denerim birazdan.

Kullanıcı afişleri mesaj da üzerine gelince grup adını yazıyor ama kullanıcı kartı ve profil üzerinde çalışmıyor. :S
yok bağlantıyı kesincede konsol açmıyor . ya önbellek... bak mesela burda üyenin nickin üstüne gelince profili açıyor dimi .. sağ tık yapınca yakalayamıyorsun hemen kapanıyor ama konsol açılıyor istediğin bölümü yakalayamıyorsun... bendede öyle bir an oluyor şablon yerini bilmediğim yere css ile müdahale etmek istiyorum bana engel koyuyor... bi firefox bi chrome geçiş yapıp bi şekilde siteyi öldürüyorum yani yakalıyorum bir kere açınca gerisi geliyor zaten... senin dediğini çok iyi anladım ben .. uğraştırıyor ama imkansız değil oluyor yani.. konuyu fazla yorum kalabalığına sokmuycam .. yaparsın sen o azim var iki gündür :p

Tooltip özelleştire bilirsiniz ancak tüm forumu etkileyecektir bu ne yazık ki, sistemin kendi tooltip kullanmadan kendi tooltip ekleye bilirseniz o zaman istediğiniz class ile özelleştire bilirsiniz ;)
Beni aşıyor o komple değiştireyim bari :)

Tema özellikleri >> Araç ipuçları alanında kontrol ede bilirsiniz.

Sonunda spotify buton rengine karar verdim rgba uyguladım.
1619305774654.png

Sonuç:
userBanner-complatev2.gif

170 x 250 ebatında oval arka transparan avatar koyunca o çerçeve ne oluyor ?

Screenshot_2021-04-25-03-04-53.png

Veyada 120 x 120 avatar koyunca ne oluyor.. merkezimi odaklıyor posbitemi uyuyor.. tam boydan kastım bu benim ..

Bizim üyenin bu kızmaz herhalde hanım yaptıydı şunu bi dene

mmmmm.gif

Gerçi sende olmasada olur çünkü senin olayın farklı ve başka.. zaten ben standart olarak pazartesi veya salı günü anlatım atıcam konu açıcam buraya... senin olay farklı benimkisi farklı.. bende iki olay var bi özel tema için birde default için.. sen olmuyorsada ayarı bozma albenisi güzel

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.