Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği [XP] Verification Badge 2.1.5 elinde olan var mı?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

ibocum

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, [XP] Verification Badge 2.1.5 eklentisi elinde olup bana yardımcı olabilecek biri var mı? :)

Pek sanmıyorum ancak çok kapsamlı olmasada XP gibi (hesap doğrulama isteği gönderme isteği) aynı işlemi yapan kullanıcıyı onaylamak için admin cp den hesabına girerek doğrulanan bir eklenti var [MMO] Verified Badge aradığınız eklentiyi bulana kadar bu işinizi görür bence.

Pek sanmıyorum ancak çok kapsamlı olmasada XP gibi (hesap doğrulama isteği gönderme isteği) aynı işlemi yapan kullanıcıyı onaylamak için admin cp den hesabına girerek doğrulanan bir eklenti var [MMO] Verified Badge aradığınız eklentiyi bulana kadar bu işinizi görür bence.
O eklentide güzel hocam fakat ikonu ve kullanıcıların istek gönderememesi bir fayda sağlamıyor. :) Teşekkür ederim yardımınız için.

Ben kendimde iconu kendi zevkime göre twitter tarzı yapmıştım o konuda yapılabilir şablon değişiklikleri ile diğeri ise evet o olayı olması benimde hoşuma gitmişti..

Yardımcı olan birisi çıkarsa çok güzel olur :)

Deniyecem simdi umarim olur :) Buyur reis.

Ekli dosyalar

• [XFROCKS][XP] Verification Badge-2.1.5.zip
    62.8 KB · Görüntüleme: 35

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.