Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği XF2 Yeni açılan konulardan üyeleri otomatik mail ile haberdar etme

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

optimalsporting

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
XF2 Yeni açılan konulardan üyeleri otomatik mail ile haberdar etme eklentisi var mı acaba ?

Hocam bunu dikkat çekici konular için manuel yapmanın daha kullanışlı olacağını düşünüyorum. Kullanıcı kaybedebilirsiniz abonelikten çıktığı takdirde.

XF2 Yeni açılan konulardan üyeleri otomatik mail ile haberdar etme eklentisi var mı acaba ?
Bir bölümde Yeni açılan konuları bölüm içinden “Takip et özelliğ ile

5944 5943

Kullanıcının açtığı ya da mesaj yazdığı konuyu takip etmek ise kullanıcı profilinden kullanıcı kendisi ayarlıyor.

5945

Diğer taraftan özel ve ücretli bir eklenti ile haftalık olarak kullanıcılara bilgilendirme maili gönderebilirsiniz ama ben bunu çok doğru bulmuyorum, yine de tercih meselesi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.