Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği xenmods eklentisi sorunu

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

umutcafe

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
ruh hali mod eklentisi xf2 icin mevcutmudur acaba bulamadım da ben. xf1 için var ama eklenti yuklemesini yapamadim xml iceri alın diyor

evet ücretli maalesef

icon üzerindeki yazılar değiştirilebilir olsa türkçeye çevirip kullanılabilir güzelmiş

iconu degısırım ben sorun degıl onemlı olan eklentının olması olsa ben yaparım ıconları paylasırdım en azından

eklentiyi buldum arakdaslar paylasım yaparım forumda konuyu cozumlendı olarak ısaretleyebılırsınız

tmmdır hocam sıkıntı yok pek bilmedigim icin forumu o yüzden sunmuştum bazıları dıyor buluyorsun cozumunu bızımlede paylas bızde bılelım dıyorlar o yuzden dedım yanlısım olduysa affola

Bir öneri gibi kabul edin bunu çözümlerde eğer bir hata ve ya başka bir durum varsa bulunduğunda paylaşılması diğer bu sorunu yaşayan arkadaşlarında sorununun çözülmesini dahada kolaylaştırmak içindir. Ücretli gibi eklentilerde farklı bir sitelerden bulunduğunda yani w a r e z paylaşmanız bu ne size nede arkadaşlara yardımcı olmayacaktır. Aksine ileride bu tür yazılımlar sizin ve paylaştığınızda "çözüm" gibi kabul eden arkadaşların başını dahada ağrıtarak forumda sıkıntılar yaşatabilir. İleriye dönük düşünüyorsanız forumunuzu bu tür eklentileri diğer sitelerden indirmenizi önermiyorum içerik kodlar ve sizinde bilmediğiniz tür değişimler olabilir ve ileride forumunuzda büyük sıkıntılar çıkarabilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.