Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Ultimate Postbit Beta 1.0.4

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
rizatiryaki rizatiryaki eklenti de herhangi bir problem görülmüyor. Tema da yaptığınız değişiklikler varsa buna sebep olabilir. Ya da bir eklenti buna engel oluyor olabilir. [XenMax] More thread same category eklentisini devredışı bırakıp test etmeyi deneyin.
Evet Sorun Ondan Kaynaklıymış Şimdi Düzeldi Peki İki Eklentiyi Aynı Anda Nasıl Aktif Edebilirim ?

Evet Sorun Ondan Kaynaklıymış Şimdi Düzeldi Peki İki Eklentiyi Aynı Anda Nasıl Aktif Edebilirim ?

Bizim eklentimiz varsayılan alanda herhangi bir değişiklik yapmıyor. Sorun olan mevcut eklentiyi de incelemedim maalesef.

Anladım Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim..

Aslında sorun yaratan eklentinin yaptığı şu; default alanda değişikliklik yaparak farklı bir kodlama ekliyor. Bizim eklentimiz de değişiklik yapılan alanı bulamadığı için doğal olarak görünüm yapamıyor.

Aslında sorun yaratan eklentinin yaptığı şu; default alanda değişikliklik yaparak farklı bir kodlama ekliyor. Bizim eklentimiz de değişiklik yapılan alanı bulamadığı için doğal olarak görünüm yapamıyor.
kodlarla pek aram iyi değil bu yüzden diğer eklentiden vazgectim :) Bununla Devam Edicem İlerde Eğer Siz Benzer Konular Eklentisi Yaparsanız Onu Kullanıma Alırım En Azından Sorun Cıkarmayacağını Bilirim

Gereksiz mesaj yazımından ötürü bu uyarı verilmiştir.
Teşekkürler

Merhaba koyu tema kullanıyorum alt kısımdaki beyaz çizgileri siyah yapabilirmiyiz.

xem.PNG

X XSPEEDX aşağıdaki kodları extra.less şablonuna ekleyebilirsiniz.

Kod:
.message-userExtras,
.pairs.pairs--justified {
    border: 1px solid #000 !important;
}

I have a problem!
The Firefox browser has an incompatibility that you see in the image
There are also no lines in some of the fields in the Firefox browser
1397-09-07 15_57_54-زنفورو.png

forum link:
انجمن ای فری

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.